Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tinik. Nektek melyik tanárotok...

Tinik. Nektek melyik tanárotokkal a legrosszab a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Leirnátok hogy miért az a legrosszab kapcsolatú tanár?

Nekem a tesi tanár. Azért mert mindenért beszól,belémköt. Múltkor nem vittem haj gumit (otthon felejtetem) és adott egy melltartó pántot!! hogy fogjam azzal össze a hajam. Mondtam hogy nem köszönöm. És jött utánam orditva hogy most azzonal fogjam össze azzal a hajam. Mondtam hogy azzal nem fogom össze fogni a hajam mert az egy melltartó pánt. Erre ő orditva közölte hogy jó ö felajánlotta hogy összefogjam a hajam, ha azzal nem fogom össze bevágja az 1-est. Mondtam tessék beírni,de én azzal biztos hogy nem fogom össze fogni. Orditva közölte hogy beirja az 1.-est. Én az óra végét meg vártam az öltözöbe, óra után pedig oda hivott magához beszélni velem. Elkezdte mondani hogy beszélni fog a szüleimmel hogy milyen vagyok, meg hogy direkt nem fogtam össze a hajam, persze ezeket mind orditva mondta. És ezzel a tanárral heti 5 órám van :( ;(



2015. aug. 17. 00:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

**Legrosszabb**

Kort és nemet is irjatok létszi,köszi


12\L

2015. aug. 17. 00:53
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Fúúúú sok van!:D


1)Az énektanár:


Azért utálja MINDEN diák a suliban mert FOGYATÉKOS!xd

Lassan már 2 éve vagyunk vele,de még mindig nem tudja SENKINEK a nevét.Ott kell neki lebetűznöm....Meg SUTTOGVA kell énekelni vele.Erre ordít,hogy SÜKET VAGYOOOK!!! Pedig normális hangnembe énekelünk,erre ugye felkiált,és még halkabban kell énekelni vele.Amúgy szeretek énekelni,de csak ha egyedül vagyok,de azért ez nem hiszem hogy normális!:DD


2)Angoltanár:


Mindig próbál ki cs.e.sz.ni. velünk.

Most az egyik sz@rsága miatt fizethet AZ EGÉSZ CSOPORT!-.- közel 3000 forintot.Jó lehet hogy nem egy nagy pénz,de akkor is én tuti hogy nem fogom kifizetni!


3)Tesitanár!:D :


Egy normálatlan idegbeteg férfiról beszélünk.

Mindig valamilyen úton módon k.i.cs.e.sz velünk.

Ha egy gyerek egy ártatlan szót is kimond,akkor

MINDENKI 50-100 guggolás,de a legjobb volt mikor 200-at kellett.-.-Velem is folyton üvölt.Nem tudom milyen okból kifolyólag,de ha futok akkor rosszul leszek,szédülök,és hányingerem van.Mikor ugye órán rosszul lettem akkor futni kellett oda-vissza.Szóltam neki,de mondta hogy akkor is csináljam,nem érdekli.Egész órán velem üvöltött,de mikor meguntam elkezdtem vele ordítani:"NEM ÉRTED MEG HOGY ROSSZUL VAGYOK,ÉS NEM TUDOM CSINÁLNI???!!!

Meg ha nem tudsz mondjuk eldobni egy kislabdát a fal szélétől,a másik oldaláig,akkor egyes .na ennek a története:

Ugye akkor is hányingerem volt,mert előtte futottunk.

Na és képzelj el egy ROHADT nagy termet.Senki nem bírta eldobni,és mindenki egyest kapott.na ugye velem k.i.cs.e.sz.é.s ből mindenkit leültettet a padra,oszt'dobd el!Dobálom,megcsinálom 1000szer nem sikerül.Erre ugye megcsináltam 1000szer,és annyi egyest ahányszor nem sikerül.Eltudod képzelni....

Na akkor mérgemben mikor írta be az egyeseket akkor felordítottam:jó írd be,leszarom!!

2015. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Am 13/L
2015. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Ének tanár

Nagyon hülye,ordibál és tökre elmebeteg.


2. Matek tanár

Nagyon öreg és rosszul tanít pl. 2. Félévben 10 jegyből 8db 5-ös volt és azt mondta, hogy csak 4-esre állsz. Persze végül megadta az 5-öst, de elve szarul tanít, a megoldást felírja a táblára, de a számolás menetét nem


3. Magyar tanár

Ő a legrosszabb. Színjátszókört índitott el és beosztotta a szerepeket az alapján, hogy ki az aki jár az Ő énekkarjára (én nem járok, mert hamis vagyok) na szóval és igen vége volt az előadásnak és nekem 3 mondatom volt. És csak az kapott igazgató dicséretet akinek sok szövege volt, akinek pedig nem sok az meg ofő dicséretet kapott, azaz én is. És tényleg közben minden egyes próbára eljártam, segítettem pakolni stb. Órákon meg olyan, hogy, ha valaki nyalizik neki kijavítja a jegyét 4-ről 5-re, de csak, ha nyalizik. Én nagyon nem bírom, totál igazságtalan. Ráadásul az egyik gyerekne csak 2 rövid mondattal volt több mint nekem (egy nyalizós gyereknek) és ő igazgatóit kapott. Nem szeretem az igazságtalanságot.

Ennyi.

A te tesi tanárod sem semmi, neked van igazad hidd el, a melltartópánt a melltartóra a hajgumi a hajra való. Szerintem beteg a tesitanárod. Ne foglalkozz vele, ne törődj azzal sem, ha egyessel fenyeget. Szólj a szüleidnek feltétlenül, ők is neked fognak igauat adni.

2015. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amugy 14/L vagyok (elöző válaszoló)
2015. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! Ment a zöld kéz!
2015. aug. 17. 18:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ti még általános sulisak vagytok/ vagy végeztetek most. A középsulikban is található jópár kedves tanerő.

Én 6 osztályos gimibe járok most leszek 11.es és van egy pár tanár akit nem kedvelek.


1., Matektanárnő

Semmi problémám nem volt vele kezdetben, bár nem a kedvencem a matek. Amin teljesen kiakadtam és össze is vesztem vele, az egy verseny miatt volt. Tavaly voltam biosz versenyen, bekerültem az országos döntőbe.Egy hétvége volt. Vasárnap este nyolc körül értem haza, totál kidőltem. Másnap viszont mentem suliba.Volt matekom is aznap, és hát semmit nem készültem, házit sem írtam, bár érthető, hiszen pénteken mentünk el a versenyre és az nap matek is volt. Semmiből nem tanultam, de csak a drága matektanárnőnek szúrt szemet a dolog. Legalább tíz percig ordított velem,hogy mi az hogy nem készültem, egyszerűen nem értette meg, hogy otthon sem voltam és nem vasárnap este 8 után kezdek tanulni. Végül is dupla házit adott beadandónak jegyre, az első felét osztálytársamról írtam ( a pénteki házi volt) a plusszt meg nővérem írta, aki számvitelt tanul. Meg kaptam rá az ötöst, de azóta utál az a nő.



2., Magyartanár 7.-9.

Hát szegény nő kicsit bolond volt, és folyton verset tanultatott. Nincs házid vers, megszólaltál vers. Ezenkívül nagyon unalmasan tanított. Szerencsére tavaly kaptunk új tanárt, hát sokkal jobb így.



3.,Rajztanárnő

Hát kedves meg minden, de azt hiszi művészeti iskolába járunk, szeretek rajzolni, de néha már nekem is sok, hogy ilyen-olyan portrékat rajzoltat.



Van még egy pár tanár akit nem igazán kedvelek, de ők inkább a semleges kategória.

2015. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a tesi tanár! :DD

Mondjuk én elvagyok vele, néha kölcsönösen belekötünk egymásba, de néha egész jól elvagyunk, elpoénkodunk. xd

Mondjuk éna tanáraim nagyrészével nagyon jóban vagyok. :)


Amúgy nincs sok értelme direkt szórakozni a tanárokkal, ők is ugyan úgy emberek, lehetnek fáradtak stb.

DE tényleg vannak akik direkt szemétkednek, azoknak be kell vágni a póker arcot, teljes nyugottan elmagyarázni a saját álláspontodat és megegyezni vele.

Ha direkt szórakozik és ordibál veled, te pedig teljesen nyugodtan és udvarisan próbálsz válaszolni, beszélni (ne kiabáljatok, ne káromkodjatok) ő pedig erre nem hajlandó, nem hallgat meg csak ordibál, holott nektek van igazatok(pl ez a hajgumis eset) akkor azzal a nyugodt kimért hanggal csak annyit kell mondani: Rendben tanár/nő, kérdezzük meg erről az igazgató/nőt is.

Ez általában beválik.

De tényleg csak akkor ha nektek van igazatok és direkt gonoszkodik a tanár, ne bátsatok olyat aki nem érdemli meg! Komolyan, ha tényleg normális, kedves a tanár akkor kedvesen, értelmesen megtudjátok beszélni a dolgot, ezt a módszert csak akkor alkalmazza mindenki ha TÉNYLEG gonoszkodik egy tanár!

18/l :)

2015. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó,ez a tanár tényleg gonosz,állandóan belémköt,beszó!.
2015. aug. 17. 22:59
 10/16 A kérdező kommentje:
**beszól**
2015. aug. 17. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!