Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek milyen a kapcsolatotok...

Nektek milyen a kapcsolatotok az osztályfönökötökkel?

Figyelt kérdés
Szoktatok beszélgetni?Érdekli mi van veletek?Mit tanít?Szereted a tantárgyát? kort és nemet is kérek

2013. máj. 23. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem már nincs osztályfőnököm, de aki gimiben volt az utált

mondjuk én is őt :D

miután elballagtunk, egyszer sem kérdezte, hogy élünk-e még, bár amíg oda jártam addig sem érdekelte túlzottan

magyar-töri szakos volt, és elviselhetetlenül unalmas órákat tartott, így nem rajongtam érte

20/L

2013. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ő gyűlöl minket, mi gyűlöljük őt. Elég nagy a feszültség köztünk, bár én személy szerint 100%-osan meg tudom érteni. Az előtte lévő osztályfőnökünk sokkal elnézőbb volt, a sok kis pincsi hamar benyalt neki, viszont ez a jelenlegi ofőnél nem működik, nála bizony számít a tudás és a teljesítmény is számít. Mint magánember, teljesen korrekt, megértő személy.

18/L

2013. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

sajnos idén ballagtam, de azért remélem valamennyire majd tartjuk a kapcsolatot :)

ebben az évben kaptuk (13.), ő volt a 3. osztályfőnökünk. 10.-től rajzot tanított nekünk, eléggé komolyan veszi, szigorú is, eléggé fostunk tőle, de hihetetlenül jó ember, és páratlan osztályfőnök. 2 hete voltunk nála szerenádozni, zseniális volt

2013. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs ofőm, de egytől egyig a 12 év alatt mindegyik ofőmmel jó volt a kapcs. Az alsóssal néha találkozok beszélgetünk, a felsőssel rokoni kapcsolat van, az egyik gimissel szoktunk járni bulizni is, a másikkal szintén jó de vele az az igazi tanár diák, tyúkanyó fióka a kapcsolat.
2013. máj. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azta..pedig en azt hittem hogy meg az en oszt.fom rossz:D de akkor ezek szerint nem rossz,csak kicsit szenilis..:D nekunk nagyon jo a kapcsolatunk vele,mindig megkerdezi mi van velunk,ha rossz kedvunk van addig nem nyugszik mig meg nem mondjuk miert,tanacsokat ad stb.Egyszoval jofej,csak az osztalyfonoki teendoit mindig valamiert elfelejti,mindig kesobb szol mint kellett volna :D mondjuk mi vagyunk az elso osztalya,tehat ahhoz kepest nem rossz..Jaa es koszonom a valaszokat,johetnek meg:))) 15/L
2013. máj. 24. 06:36
 6/6 anonim ***** válasza:
én jó kapcsolatba vagyok a mostanival , a régebbivel nem igazán.a mostani of.-nk kémiát tanít-abból a antárgyból vagyok a legjobb..
2013. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!