Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főiskolás, egyetemista lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főiskolás, egyetemista lányok! Volt már kapcsolatotok tanárotokkal?

Figyelt kérdés

Mennyire gyakori az ilyen kapcsolat? A tiétek hogyan kezdődött? Mi lett belőle? Származott belőle valakinek problémája (pl. osztályozásnál)? Nem zavart, hogy mégis csak a tanárod? Kivételezett veled?

20/L


2010. dec. 28. 22:45
 1/10 sasna ***** válasza:
66%
nem, és nem is lesz :)
2010. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem:)
2010. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt,mikor egyetemista voltam sajnos akkor rossz döntés volt ez, mert családja volt + kirúgták. valahogy kitudódott......

ja engem is kirúgtak

2010. dec. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jajj tipikus rosszindulat, miért feküdt volna le vele? Csak megkérdezte! Úgy "birom" az ilyen emebereket! És, ha azt csinálta volna akkor az neked miben jlentett volna többet vagy kevesebbet?

Nem volt még ilyen, de én személy szerint nem is bonyolódnék ilyenekben, már csak a suli miatt is és mindig attól tartanék, hogy mikor tudódik ki+, ha van felesége akkor az meg gázos...

2010. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem, viszont a szakomon ez előfordult már másokkal.

Leírom, mit láttam belőle. (Hogy maguk a kapcsolatok hogyan alakultak ki, azt nem tudom.)


Az egyik csoporttársam (L, 23) már vagy két éve együtt van az egyik tanszéki oktatóval. 2 félévben tanított bennünket is. (F, 27) Hogy ők hogyan jöttek össze, azt nem tudom. Viszont teljesen normálisan kezelik ezt a dolgot. Bent az egyetemen soha nem érnek egymáshoz (nincsen csók, kézenfogva járás sem), és ott nem is foglalkoznak egymással. A tanszéki bulikon (ahova járnak a fiatal tanárok is) szintúgy nincsenek együtt, nem is együtt mennek.


Szerintem ők ezt normálisan kezelik. Egy városban élnek, az egyetemen kívül akkor vannak igazán együtt, amikor csak akarnak. De az egyetem az marad, ami: az oktató munkahelye, és a csoporttársam iskolája.


És náluk az is egyértelmű, hogy tényleg megszerették egymást, és nem érdekből vannak együtt (a lány nem jobb jegyek, a férfi nem szexpartnert akart).


Ezzel ilyen formában szerintem semmi baj nincsen. L/23

2010. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit tennék hozzá, hogy szerintem két normális ember esetén a kivételezés kérdése fel sem merül.

Az ilyen kapcsolatok akkor normálisak szerintem, ha a határok megmaradnak benne. Az egyetemen oktató-diák viszonyról van szó, amiben a diák az oktató számára ugyanolyan diák, mint a többi. Az egyetemen falain, és jelképes határain kívül legyenek egy pár, ne azon belül!

2010. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Te ribi :)
2010. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell rögtön ribancozni.

Előfordulhat, hogy éppen a tanára tetszik meg neki, és ez lehet kölcsönös is.


Sok fiatal férfi tanár szinte az egyetemen éli az életét, egyetemi helyekre jár szórakozni. Így nem csoda, ha egyetemista lányt talál a legkönnyebben.


Itt szerintem a keretek a lényegesek. Ha tényleg érdek nélkül akarnak egy pár lenni, mert tetszenek egymásnak, és nincsen szó semmilyen kivételezésről, valamint ha az egyetemen kívüli tér a kapcsolatuk tere, akkor ezzel szerintem semmi baj.

2010. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

És persze, ha nem családos férfiról van szó.

Nálunk például nagyon sok egyedülálló, fiatal férfi tanár van, 25-30 év közöttiek.

2010. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 30. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!