Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy vívhatom ki a tiszteletet?

Hogy vívhatom ki a tiszteletet?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizek.Érettségi után szakközépbe készülök 2 éves technikusi képzésre.Olyanokat hallottam erről az iskoláról,hogy a tanárok félnek a diákoktól.Aki visszahúzódó,nincsen pofája azt kicsinálják.De gondolom ez inkább a szakiskolai részre vonatkozik.Gondolom az ilyenek nem jutnak el érettségiig.De közel lesznek hozzánk a szakiskolások.Ha valakinek,akkor nekem be fognak szólni,mivel én elég visszahúzódó,szolid,csendes gyerek vagyok.Nem iszok,nem cigizek,nem bulizok.Max.rockkoncertekre megyek el.Azt mondják,akinek van pofája azt békén hagyják.De nekem nincsen,soha nem is lesz.Nem az a tipus vagyok.De szerintem meg tudnám védeni magam.Régebben karatéztam,bokszoltam,most akarom elkezdeni a birkózást.Nagyon izmos is vagyok.Sok súlyzós edzést végzek.Számomra ez a sport nagyon fontos.Szóval,ha beszólna valaki,mit tudnék csinálni?Visszapofázni nem igen tudnék.Üssek?Nem akarom,hogy rámszáljanak.Persze azért remélem,hogy szakközépben technikusi képzésen azért nincsenek ilyenek,csak a szakiskolában.

2015. aug. 17. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem putrisuli akkor ott nincsenek ilyenek...
2015. aug. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!