Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Aki az osztályban legelöl ül...

Aki az osztályban legelöl ül mindig az a kakukktojás?

Figyelt kérdés
...és belőle lesz valami, mert akik hátul ülnek csak segédmunkások lesznek.
2015. aug. 21. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy ez így van.

Nálunk a legrosszabb ,leghangosabb diákok vannak legelöl,hogy szemmel legyenek tartva,a többiek meg szétszórtan helyezkednek el.

Valójában ez attól függ ,hogy mennyire figyel valaki az órán,mennyit tanul.

2015. aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindig teljesen középen ültem középiskolában,mindenhonnan nézve én voltam középen....közben meg én voltam a legvisszahúzódóbb,szorongásosabb az egész osztályban...csak véletlen így sikerült az ülés...szerintem ezen nem múlik az,hogy kiből ki lesz és hogy ott ülnek a kakukktojások..ott az agresszívek stb.Ilyen dolgok egyszerűen nincsenek.
2015. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azért ültem mindig előre, mert a tanár figyelme inkább mindig hátra, a "bújkáló" emberekre terelődik, akik nem azért ültek hátra mert szorgalmasak és érdekli őket az óra.
2015. aug. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ültem már legelöl, leghátul és középen is. A mostani osztályomban (középsuli) az első sorban, 4-en ülnek és belőle 2ő éltanuló másik kettő bukik, az egyik lány pedig nagyon bunkó és hisztis, hangos. Általánosban első sorban pedig ült: osztály bohóca, két jó tanuló és két átlag, csendes tanuló. Szóval mindenhol változatos.
2015. aug. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első padba ültem le magyar órán úgy, hogy az asztalom a magyar tanárnő asztalával volt egybetolva. Az övé magasabb volt 10 centivel, ezért az ő asztala alá tettem a puskát általában. De nem volt para, mert soha rám se nézett.


Érettségire nem vittem magammal személyit. Kérték volna, de otthon felejtettem. A sulim 1 órányira volt, így nem tudtam hazaszaladni érte. Amikor elkezdtem bizonygatni hogy ki vagyok igazolvány nélkül, akkor a magyartanárnő a képembe vágta, hogy ő még soha életében nem látott engem. Nem emlékezett rám, hiába ütem az orra előtt fél évig. Ez cseppet rosszul esett.


Aztán megjelent a töritanárnő, aki nem volt ilyen hülye szenilis és megismert. Ő tudta jól hogy ki vagyok és visszaigazolta a nevemet, utána megengedték hogy vizsgázzak. Pedig töri órán általában hátul bujkáltam, mégis ott jobban emlékeztek rám.


Szerintem a tanárok jobban foglalkoznak azokkal akik középen, vagy hátrébb ülnek. Hiába hiszik azt a hátsók, hogy ott jobban el lehet bújni. Rájöttem hogy néha elöl könnyebben észrevétlen tudok maradni.

2015. aug. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A valóság ennél kicsit összetettebb. Annyi igaz van benne, hogy a félénkebb személyiségűek eldugottabb helyeken szeretnek ülni, az olyan "társaságközepe" típusuak pedig jól látható helyeken. Ez nem feltétlen a legelső sor. Sokszor a tanár ott ácsorog az első padok vonalában, és finoman szólva a vele egy sorban lévők ki is esnek a látóteréből. Ami pedig azt illeti, a társaságközepe (más szóval extravertált) emberek könnyen előretőrnek egy nem a tisztességes munkán, hanem a könyöklési képességeken alapuló társadalomban.
2015. aug. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azért ültem ott, mert rossz a szemem és csak onnan láttam a táblát. :P A személyiségemnek semmi köze ahhoz, hogy hol szeretek ülni. Az olyan órákon, amikor nem írt a tanár semmit a táblára, inkább hátul szerettem ülni vagy középen.
2015. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hátul űlök,és király leszek :)
2015. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, nálunk az osztályban elöl ülnek olyanok, akik népszerűek, de buknak, "nyomik" (nem én hívom így) és okosak is. Én hátul ülök a barátnőimmel, kb jól tanulunk, de a közelünkben rossz tanulók is ülnek.
2015. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a legelső padban ülők a barátnőmmel. Ő jó tanuló én közepes. Azért ültünk oda mert ott nem látja a tanár ha puskázunk.
2015. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!