Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bevallottam a tanáromnak,...

Bevallottam a tanáromnak, hogy szeretem még tavaly. Pár napja tudtam meg, hogy most volt az eljegyzése. Hogyan éljem túl ezt az égést? Hogy menjek így suliba?

Figyelt kérdés

A tavalyi tanévem nagyon rossz volt. A szüleim összevesztek, édesapám elköltözött otthonról, és már másik nővel van. Anyukám nagyon ideges, folyton kritizál, undok velem, semmihez sincs kedve. A barátnőimmel elhidegültünk egymástól... Most nem tudom részletezni, de az a lényeg, hogy olyan egyedül vagyok, és magányos, úgy érzem, mindenki elhagyott, olyan, mintha mindenkinek mindegy lenne, hogy élek-e vagy halok.


És ekkor jött Ő... Egyszer szomorkodtam az osztályteremben és becsöngettek irodalomra. Mindenki várta a tanárt, és én nem vettem észre, hogy belép. Egyszer csak a vállamon volt a keze, és megkérdezte, hogy minden rendben? Mélyen a szemembe nézett, és ah. Azóta nem bírom őt kiverni a hülye fejemből, vele ébredek, vele fekszem, nincs étvágyam, ha meglátom, megbicsaklik a térdem... Miért van ez? Persze azelőtt is tetszett, de amikor úgy hozzám ért, és rám nézett, attól kezdve nem tudom mi van velem.. Úgy érzem, belebolondulok ebbe... Ő a legérzékenyebb, legkedvesebb férfi az életemben, esküszöm, soha senki nem volt velem ilyen kedves <3 Az a nézése... ahogy gyengéden mosolyog, és amilyen érzékeny... mély, kifejező, barna szemek...


Fiatal pasi egyébként, úgy 26 év körül van... 20-án jegyezte el a barátnőjét. Amióta ezt megláttam facebook-on, nekem annyi, aludni sem tudok azóta.


Tudom, hogy semmi esélyem nem volt, nem is ezért írom. Csak most annyira szerencsétlennek érzem magam. Nincs kedvem az iskolakezdéshez, nincs már kedvem semmihez.


A legrosszabb, hogy leírtam Neki, hogy mit érzek iránta, még évzáró előtt, és odaadtam neki. Nem bírtam ki,és nagyon zavarban voltam, nem bírtam eltitkolni, azt sem tudom, már mit csinálok.... Úgyhogy tudja, hogy mit érzek. Hogy álljak így elé szeptemberben? Nekem annyi, ezt nem élem túl, mit csináljak?


Lehet, hogy kicsit zavaros, amit írtam, de mondjon valaki valamilyen jó tanácsot :( 17l



2015. aug. 23. 05:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nekik az is oktatják, hogyan kell viselkedni a szerelmes tinilányokkal, semmi gáz nincs. Te is tudod, hogy ez csak egy fellángolás, ő is tudja, el fog múlni, ő pedig nem gondol semmi rosszat. Nem te vagy az első eset a világtörténelemben, aki úgymond szerelmet vall a tanárának, előfordul, hisz a tinik érzékenyek, hajlamosak a közeli környezetükben találni valakit, akihez kötődhetnek, neked ez most épp egy tanárod volt.

Én magam is voltam így, bár én nem vallottam szerelmet, csak azt hittem, szerelmes vagyok (persze nem voltam, de akkor ott annak tűnt). Annyi előnye volt a dolognak, hogy kiemelkedően jó voltam a tantárgyából és ennek a mai napig hasznát veszem (német nyelv).

Nyugi, kár ilyen miatt feszültnek lenned, csak lazán!

30/N

2015. aug. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmmi gond.Némelyik tanárnak még tetszik is az ilyen tini vallomás.Így letextelheti önmagát, hogy milyen jó képű, hogy más is szerelmes belé.Vagy milyen erős, hogy ellen tud állni egy tini lány csábításának.Örülj neki, hogy így alakult.Mert ha másképpen alakult volna akkor most ő nem taníthatna téged és nagy zűrt kavart volna az ügy.
2015. aug. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok körülötted/benned a zavar, ertheto, hogy vonz egy fiatal, megértő ember, milliószámra fordul elő a dolog.

Hidd el, egyszer majd mosolyogsz ezen. Kívánom, hogy rendezodjenek a dolgaid.

2015. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2%
Normális gyerek utálja az iskolát a tanárral együtt.
2015. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom mondani, hogy egyszer majd csak mosolyogsz ezen. Semmi gond nincs :)
2015. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!