Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza, a legjobb lánybarátomat, ha bevallottam neki, hogy nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Már többször próbáltam célozni rá,most pedig,hogy már régóta nincs barátja,vettem a barátságonat és bevallottam neki,hogy nagyon tetszik,azóta nem ír vissza,nem reagál a hívásokra. Hogyan kaphatnám vissza?


20/F


2015. ápr. 5. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Game over bro. Őt már sehogy, most egy ideig ne beszéljetek, majd ha lesz csajod, akkor.
2015. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt elrontottad, egy ideig hagyd békén. Ha neki is lesz barátja, neked is barátnőd akkor lehettek újra jóban.
2015. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De jó:\
2015. ápr. 5. 23:21
 4/4 anonim válasza:
Együtt érzek veled. Nekem is tetszik egy lány, nem mondtam el neki, de elhívtam sétálni nem jött mert "furcsa, hogy csak ketten leszünk", most moziba hívtam még nem mondta le de már 1 hete nem beszél velem.
2015. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!