Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevallottam a szextársamnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallottam a szextársamnak, hogy szeretem, azóta elég feszült a viszony köztünk, nem is szexeltünk azóta?

Figyelt kérdés

kiderült, hogy mégse egy k. va vagyok, hanem egy szerelmes hülye naív lány =(

23/L 24/F

hogyan tovább?


2015. máj. 12. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

akkor ennek itt ennyi

gondolom megállapodtatok, hogy csak szex, na most ez borult, ha ő nem szeret, akkor ennek vége

2015. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Legyen vége.

Láthatóan ő nem örült ennek. Ő nem akar komolyabbat.

Te meg csak szenvedni fogsz, ha ezt folytatjátok.

2015. máj. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, mit vártál? A szexkapcsolat pont arról szól, hogy nincsenek érzelmek, kötöttségek, elvárások. Ha te bevallod, hogy szereted, ugrott az egész. Jobb, ha megszakítjátok a kapcsolatot, innentől számára ez egy teher, te meg 23 éves létedre úgy fogod ezt az egészet fel, mint egy 16 éves.
2015. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezekkel a szexkapcsolatokkal, hogy egyik behülyül, legtöbbször a nő, mert a jó szexbe önkéntelenül beleviszi az érzelmeket, nem képesek úgy kettéválasztani, mint a férfiak. Ezt a kapcsolat kár folytatni, csak szenvedés a továbbiakban.
2015. máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ha nem fizetett akkor nem vagy k***a... :D

amúgy pont ezért szextárs mert csak dugtok és ennyi.

2015. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez fordítva volt. Kétszer.

Egyszerűen kínossá válik az egész.

Én amolyan barátság extrákkal módon voltam, és miután megvolt a "többet akarok", bukott az egész.

Ha nem tudod az érzelmeket elválasztani a szextől, akkor a szexkapcsolat nem neked való.

Na, most már ezt is tudod, szóval lépj le, és zsebeld be a tapasztalatot.

2015. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nincs tovább.Gondolom azért mentél bele,mert eleve szerelmes voltál,vagy nagyon tetszett és remélted,hogy beléd szeret.Ő egyértelműen nem vevő erre.Felejtsd el,nem való neked a csak szexkapcsolat.
2015. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk kicsit bonyolultabb a helyzet, mert mindketten kimondtuk, hogy szeretlek, meg folyton mennek a szívecskék, üzik, közös ünneplések stb., de kapcsolatot nem akar (ő a pasi)...ilyenkor nézek nagyokat, hogy most akkor mi van????
2015. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy eddig k.vának tartott volna téged.


Biztosan nagyon nehéz, ha beleszerettél, de szerintem fogadd el, hogy vége.


Pont az a tisztességes a pasitól, ha nem akar kihasználni, és ezek után nem jár veled össze szexelni, ha tudja, hogy részedről ez több, az érzés pedig nem kölcsönös és te érzelmileg sérülsz ettől.

2015. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ezt elb*sztad. A jó kis szexkapcsolatokat többségében a nők cseszik el. Persze arra nem gondolnak, hogyha a pinájuk az egyetlen érték amit nyújtani tudnak, az édes kevés. Nyilván a személyiségeddel nem tudtad megfogni és azt hiszed a tested pont elég lesz. Hát nem. A gyerek helyében megszabadulnék tőled. B*szózónás csajból nem lesz barátnő, mint ahogy barátzónás srácból sem barát.
2015. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!