Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van/volt valakinek olyan...

Van/volt valakinek olyan osztálytársa, aki utált szerepelni, illetve nem vett részt iskolai eseményeken, ha igen miért?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy fiú osztálytársam, aki sosem szerepelt iskolai rendezvényeken, még anyák napi műsorban se. Nem vett részt sem kulturális, sem sportrendezvényeken. Az ofőnk próbálta meggyőzni őt mindenféle módszerrel, de nem tudott rá hatni. Soha életében nem volt osztálykiránduláson. Amúgy a srác autista volt. Ha valaki tud mesélni hasonló esetről, az kérem írjon! Üdv.
2015. aug. 26. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
En gimiben voltam igy. Ilyen tancolos fellepeseken, meg hasonlo dolgokon nem leptem fel. Sportrendezvenyeken viszont reszt vettem. En nem vagyok autista, egyszeruen "kiszerepeltem" magam elotte. Az osztalybol nem voltam ezzel egyedul. Vannak ilyenek.
2015. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se szerepeltem sehol, ha csak lehetett kivontam magam belőle. De teljesen egészséges vagyok. :) Osztálykirándulásokra elmentem, bár nem sok kedvem volt hozzá.
2015. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. És azért mert utálom az ilyen dolgokat.
2015. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Osztálykirándulásra mindig mentem.

Viszont utáltam az iskolát, így az ilyen bohóckodásokba csak akkor vettem részt ha a tanulás rovására ment és nem a szabadidőmből.

Kötelező jellegű délutáni elfoglaltságoknál fogtam táskám és kisurrantam amikor többiek nem figyeltek.

Általánosba meg szimplán kisétáltunk haverokkal.

2015. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én is pont ilyen vagyok. Egyszerűen nem hatnak meg az ilyen dolgok. Időpazarlásnak tűnnek a szememben. És ezzel nem akarom azt mondani, hogy antiszociális vagyok, hanem hogy szimplán nem bírom az ilyesmit. Bár az osztálykirándulásokra mindig el kell mennem, azért az nem úgy megy, hogy mindent el lehet lógni. Sajna.
2015. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vok:-D . Csak az a baj hogy, jól tudok szerepelni és ezért mindig betesznek a színdarabba:'-(
2015. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én se szereplek sose semmiben egyszerűen utálok nem is vagyok az a fajta :D osztálykirándulásra se nagyon megyek mivel nem vagyok oda az osztályomért.. Az iskola utáni programokhoz meg lusta vagyok szóval :)
2015. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!