Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kezdek beleőrülni, hogy egyik...

Kezdek beleőrülni, hogy egyik klikkbe sem tartozom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most kezdem a 11. évfolyamot, és ez alatt a két év alatt igazán még egyik klikkbe sem sikerült "beilleszkednem". Hogy gyorsan és lényegre törően felvázoljam az egészet: van a "bevállalós, menő csajok", akik tényleg napi 3 doboz cigit szívnak, hétvégenként leisszák magukat, stb, az "igényes népszerű szekció", akik mindig top modell módra kicsípik magukat, és méltán mindenki körbe rajongja őket, de viszont nem bukdácsolnak, isznak, füveznek, ect. Van a 2 "vihogós, semleges társaság", akik mindig találnak valami témát a vidámságra, és folyamatos kacagásra, és - ahogy a nevükben utaltam rá - átmenetet képeznek a "népszerűtlen, és népszerű" kategória között, tehát bizonyos tagokat konkrétan csak a közvetlen barátai nézik ember számba, némelyik viszont párhuzamosan benne van az egyik "menő" klikkben is. És végül, de nem utolsó sorban ott vannak a "népszerűtlenek", akik általában kettes csoportokba verődve többnyire az osztály többi részétől elszigetelődve "autonóm" csoportokat alkotva élik napjaikat.

Nos, én tavalyig - bár akkor se volt "konkrét" helyem" - az "igényes népszerűk" csoportját erősíttetem, de az utóbbi fél évben megutáltak, és folyamatosan rugdaltak egyre kijjebb a csapatból, hol egy beszólással, hol egy "lerázással", mindig megtalálták a módját, hogy megtiporjanak. Kiváltó okként talán azt tudnám felhozni, hogy én több kategóriával rondább vagyok, mint ők, és nem sikerült maradéktalanul belém oltani az "elvárt" elegáns, visszafogott, "adok magamra" viselkedésformát... Perpillanat itt állok a klikkek közötti űr kellős közepén, és őszintén szólva életemben talán először gőzöm sincs, hogy mit kezdjek magammal. Rövid ideig szinte mindenkivel jóban vagyok, elbeszélgetek, de tudom, hogy hosszabb távon zavarom, hisz nem vagyok a csoport tagja,a hová tartozik, és már a közeli barátaival szeretne lenni ahelyett, hogy az én pofámat kell néznie, és hülyeségeimet hallgatnia. Segítsetek, kétségbe vagyok esve! Eddig minden reményem az volt, hogy jön majd egy hozzám hasonló új lány, vagy fiú, akivel el tudok lenni, de szokás szerint nem volt ekkora mákom...

Nincs ki mellé leülnöm reggel, nincs akivel kellemetlenség nélkül beszélgethetnék , akivel elmehetnék szórakozni, senki, pedig tavaly ilyenkor még a "közösségi élet tetőfokán" álltam, csak a barátaim kikosaraztak... Ok, befejeztem az önsajnáltatást, szóval szerintetek próbáljak, valahogy újra visszakeveredni az eddigi helyemre, vagy, ha nem, akkor hogy illeszkedjek be máshova? Előre is köszi! :)) 17/l



2015. aug. 31. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen klikkesedésről beszélsz? mindenkinek nem lehet megfelelni,mindenki csak beszélget a másikkal,és vagy jól elvannak vagy nem,itt nincs olyan hogy az menő-a másik meg nem!

Belegondolsz még a barátoknak mondott tagok is leszólják egymást a hátamögött,senkiben nem lehet megbizní ..de persze jobb valakivel eltölteni az időt mint egyedül.

2015. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"tavaly ilyenkor még a "közösségi élet tetőfokán" álltam, csak a barátaim kikosaraztak..."


Akkor lehetséges, hogy veled van a probléma. Nagyon magadra vetted az oltásokat és ezt látták rajtad, hogy úgymond nem vagy alfa.

2015. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Én is most megyek 11.-be,nálunk így vannak a klikkek

-Büdös ri.ba.ncok akik világszépének hiszik magukat (lányok fele)

-Idegesítő vihogó p.c.sák (3-4 lány)

-Idegesítő kibeszélő osztály legalja lányok (2-3 lány)

-1 csaj aki hasonló mint te és utálja az összeset,ő velünk szokott lógni

-Kockák akik egész nap telefont nyomkodják (3 fiú)

-A többi a fiú és az az 1 csaj,mi vagyunk az osztály fele


Nálunk ílyen a klikk,itt sincs sok választásod.

2015. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
*ilyen
2015. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
86%
Szerintem jól csinálod legyél csak saját magad és idővel találsz magadnak társaságot még-ha nem is az osztályodban. De az életben össze futsz hasonló normális emberekkel.
2015. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj oda szimpatikus emberekhez, és kérdezd meg őket, hogy odacsapódhatnál-e hozzájuk beszélgetni. De szerintem ahonnan kitagadtak, azt a társulást már hagyjad, nincs értelme velük foglalkoznod.
2015. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Nosss ne foglalkozz a klikkekkel. Ne ez alapján barátkozz :) én általánosban, gimiben és most szakmunkásban is a semlegesek táborában vagyok, minden kasztban van 1-2 ember akivel jóban vagyok így nincs problémám, szinte azzal lógok akivel akarok. Gimiben inkább a "menők" felé húztam de csak mert értelmesebbek voltak az emberkék.. no depi, just happy :) most meg szószerint középpályás vagyok. Annyira lent van az értelmi színvonal h inkább alone tolom de ettől eltekintve haverkodom csak nem annyira...

21 F

2015. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Legyél goth.
2015. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Nemsokára érettségizel. Ne törődj a klikkekkel! Hamarosan szétrajzik az osztály.
2015. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd a népszerűtlenek társaságát.
febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!