Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meg lehet-e oldani a szalagava...

Meg lehet-e oldani a szalagavatós párom?

Figyelt kérdés

még a suli végén fixáltam le osztálytársammal hogy táncolni fogok vele bécsi keringőt. kölcsönöztem ruhát mint minden lány az osztályban az adott napra. Erre most szolt egy lány az osztályban nekem hogy nem tud velem táncolni az a fiú aki eddig volt mert ő vele fog. Teljesen kiakadtam.Szóltam osztályfőnökömnek, azt mondta nem tud mit tenni,menjek mással de nekem nincs felesleges 20 ezrem arra hogy valami ismeretlennek fizessem a ruhát meg a betanítását.azokat akikkel jóba voltam már van párjuk. :( A szüleimet se akarom terhelni. Senki se állt ki mellém, a próbák nem sokára kezdődnek mit tegyek???!!

én nagyon szeretnék táncolni :( csak egyszer van az életembe ilyen.



2015. szept. 1. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:

nem táncolsz vagy keresel valakit ez a 2 lehetőség van...


22F

2015. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

milyen ocsmany aljas szemet huzas a pasitol es a lanytol is ez??????? de meg az ofod is egy kocsog, h ezt megengedi.....

amugy igazgatohoz mennek, ha nem talalnek part, vagy kifizetnem egy "ismeretlennek"

2015. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azért leülnék beszélni a sráccal, hogy ez mégis mennyire szemét húzás volt tőle.

De gondolom le sem fogja szarni a problémád:D Szóval marad az, hogy fizetsz vagy nem táncolsz.

2015. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy beszélek a dirivel de ha botrány lesz eltörli a szalagavatót XD avval is baja volt már hogy magyarok vagyunk csak magyar táncot táncolhatnánk :(

de megoldódott a problémám beszélt anyum a fiú szülőjével és ő váltig állította hogy a fiú velem fog táncolni és nem tud az esetről. sőt el is jön hozzánk hogy beszélgessünk :). Mindenesetre lesznek gondjaim avval a csajjal én nem akarom bántani de remélem nem szed le a bicikliről amikor megyek haza. :D

és ez szerintem így fer :)

2015. szept. 2. 16:32
 5/5 anonim válasza:
Remélem sikerül megoldódnia. Persze, hogy így fair! Nálunk nem is engednék meg ezt, amit a "kedves lányka" kitalált, mindenkinek azzal kell, akivel már jelentkezett.
2015. szept. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!