Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg lehet ezt oldani egyedül?...

Meg lehet ezt oldani egyedül? Jól döntöttem/tettem?

Figyelt kérdés
Jó, nyilván nem ismersz, és nem tudod milyen vagyok, de a véleményedre azért kíváncsi lennék. Az történt, hogy szépen lassan eltaszítottam magam mellől az embereket, mármint az olyanokat, akikkel volt egy kicsit mélyebb kapcsolatom (haver, barát, jó osztálytárs), mert egyszerűen szörnyen éreztem magam velük, legfőképp azért, mert nem lendítettek engem előre. Leépitettem a legtöbbször tök felszínes kapcsolataimat , és nekem sajnos nagyrészt ilyenek voltak. Szóval most nagyon kevesen vannak mellettem, kb. 2 emberrel tartom a kapcsolatot, velük sem mindig érdemben. Na, igazából a lényeg az, hogy pár napja egy nagyobb "balhé" (úgy tűnik, most egy ideig nagyon nem fog senki keresni) után, hogy nem biztos, hogy szükséges volt ez. Szóval lehet, hogy maradnom kellett volna abban a csendes szemlélő szerepben, aki csak nagyon ritkán érzi jól magát egy társaságban, vagy megpróbálni kitörni, de ezzel vállalva a kockázatot, hogy most nagyon egyedül vagyok. Szerinted? Próbálok változtatni az életemen, nemrég volt egy mélypont, de ez, így biztos hogy jó kezdésnek?

2015. júl. 28. 23:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Ó, hát utólag olvasva ez elég zavaros lett, bocsánat, remélem azért értitek.
2015. júl. 28. 23:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Én értem, szerintem lépésenként kellett volna. Nem egyből eltaszítani mindenkit, hanem kicsit a többiekre szabni, erőltetni az akaratodat. :D Inkább felszínes kapcsolatok, mint egyedül még 2 évig a gimiben, bár a korodat nem tudom. Várhattál volna gimi végéig, kortól függően persze. :D
2015. júl. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted. Igaz, most egyedül leszel, de erre szokták azt mondani, hogy vannak az ember életében olyan szakaszok amikor az útját egyedül kell járnia. Tudom mit érzel én is nemrég dobtam mondhatni az egyetlen legjobb barátnőmet 6 éves barátság ment tönkre. Egy lány van még, akivel jóban vagyok, de vele nagyon felszínes a kapcsolat, hamarosan őt is leépítem. Nem bánom őszintén, mert én úgy vagyok vele tartósabb, mélyebb kapcsolatokat szeretnék kialakítani az elkövetkezendő években, mint felszínes emberi kapcsolatokat. Nem szeretném olyan emberek társaságát aki csak visszahúznak. Kitartást, nem leszel örökre magányos, meg fogod találni a neked megfelelő embereket, ha igazán akarod.
2015. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden zárás egyben új lehetőség.Élj szabadon,tedd meg amit eddig mások miatt nem tudtál.Én is ilyenben vagyok és most kezdek neki örülni.
2015. aug. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen jól tetted! Inkább legyenek olyan emberek az életedben, akik felemelnek és nem lehúznak. A minőség pedig fontosabb, mint a mennyiség. És miért is lennel olyan társaságban ahol nem erzed magad jól?
2015. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!