Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hiszik azt néhányan...

Miért hiszik azt néhányan hogy erőszakkal (verekedés) mindent meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
Ismerek néhány embert akik szerint egy elveréssel minden el van rendezve. Például volt egy munkánk amit nem fizettek ki és egyből az jutott eszükbe h elveretik a főnököt minthogy hagyják a túróba az egészet. Miért gondolják azt, hogy az elveréssel minden megvan oldva?

2015. júl. 27. 18:23
1 2
 1/17 anonim válasza:
Többet ésszel mint erővel nem?:) Én egyáltalán nem vagyok verekedős típus, kerülöm is mindíg az olyan helyzeteket, de az tény, hogy nagyon sok olyan ember van aki nem lett jól megnevelve kiskorában, és ezt így utólag már késő verni. Máshogy kell rá hatni sztem.
2015. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Általában szerintem az alacsonyabb intelligenciával rendelkezők és a műveletlenebb emberek fegyvere ez. Egyszerűen nem tudják magukban uralni az agresszivitásukat és ilyen állati ösztönt hoz ki belőlük.
2015. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

17 évesen neked lehet nem akkora gond, ha épp lenyúlják az életedből 1 hónapnyi nekik szánt idődet/pénzedet.

Akinek meg el kell tartani gyerekeket, családot, háztartást, elég sz*r érzés lehet, hogy 160 órát a semmiért a család/lazulás helyett azzal töltött, hogy valaki másnak tök jó legyen, vehessen a bmw mellé egy porshet is.

És akkor ha eddig is alig éltek, egy hónap kieséssel mi fog történni? Jó esetben adósságuk lesz, rossz esetben esznek vagy megtartják a házat, vagy egyik sem.

2015. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jajj azt elfelejtettem oda irni h ez egy diák munka volt ahol plakátokat kellett kiragasztani a városban, kb 1.5 órába telt és ez szerintem nem akkora ki**szás h már rögtön neki kell esni annak aki nem fizetett ráadásul az a személy ismeretlen, csak ott hőbörögtek ezek h na mi majd megleckéztetjük.
2015. júl. 27. 20:55
 5/17 anonim ***** válasza:
Én amúgy kerülöm az erőszakot, de az ilyet mégjobban, szóval tuti megverném énis.
2015. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
*utálom az erőszakot
2015. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tény, hogy sok esetben nagyon jól esne. Tény az is, hogy ha népszokás lenne a csaló tetveket bucira verni, akkor hamar ott tartanánk, hogy nem is lenne miért.
2015. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Biológiai oka van. Az ember agyának a fejlett gondolkodásért felelős területei evolúciós szempontból új "találmányok". Még fajunk nem fejlődött odáig, hogy elsőbbséget élvezzen ezen agyterületnek a használata. Ha valami sérelem éri az embert, az elsődleges reakciókat még mindig agyunknak az a része irányítja, ami már a hüllőkben is jelen volt. Persze, az intelligensebb egyének azért ilyen helyzetben is tudnak gondolkozni, de elsődlegesen szervezetünk az "üss vagy fuss" reakcióval próbál reagálni a problémára.
2015. júl. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Küzdösport válasza:
Állba csapok én bárkit megvan oldva..
2015. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket jól el kell verni, szépen megszokod, hogy nyomi vagy, majd 40 évesen is csesztet a főnők, a család meg sír hogy nincs mit enni! Az ilyen szemeteket úgy összeverném hogy csak na, és maradjatok a többet ésszel mondással, inkább hadjátok hogy vígan merüljön a pénzben ? Inkább gyávák vagytok, csak ezzel takaróztok, az ilyen embernek annyi fogát kiverni, ahány ezressel meglopott, mert ez LOPÁS, amiért megdolgoztam azt nem kapom meg!
2015. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!