Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szisztok! Barátom megkért,...

Mrs bloom kérdése:

Szisztok! Barátom megkért, hogy táncoljak vele szalag avatón, de én. (többi lent)?

Figyelt kérdés
csak most vagyok 9. es akkor ilyenkor hogy van az egész? Meg kell vennem a ruhát? De ha igen akkor 12. be megint kell vagy ugyan az? Meg olyan kis méretbe nincs rém vagy ez hogy van? Segítsen már valaki léci

2015. szept. 1. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A ruhát a legtöbb esetben bérled nem megveszed. A sajátodon valószínűleg másikat fogsz bérelni ezáltal. Mekkora vagy?:D Elég sok méretben van ruha ne aggódj én 9. óta biztosan nem nőttem és volt nekem méret:D
2015. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
153 cm vagyok:D
2015. szept. 3. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy problémás nagyon, nem vagy azért törpe. De biztos vagyok benne, hogy törpe méretben is van valahol, csak annak lehet jobban utána kell járni. Én én ismerek hasonló (talán pár centivel magasabb, de 160 alatt) magasságú lányt akin ugyanúgy volt ruha szalagavatón;) Amúgy is a magassarkú sarkának hosszával lehet játszani, meg a ruhák se mind ugyanolyan hosszúak, nekem is mondták amikor olyat néztem ki próbánál, hogy az hosszú lesz nekem (162 centi vagyok) Szóval szerintem biztos tudsz ruhát találni, maximum az időpocsékolás elkerülése végett felhívhatod a szalont mielőtt mész hogy van e rád ruhájuk. Biztos vagyok benne, hogy lesz:)
2015. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!