Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy hónap tanulási időt...

Egy hónap tanulási időt kaptunk a témára, viszont én már a következő nap felmondtam. Ez tényleg ennyire gáz?

Figyelt kérdés
Csütörtökön kaptuk meg a 30 mondatból álló angol témát, amit gyorsan megtanultam és másnap fölmondtam. Amikor ez a legjobb barátnőm fülébe jutott, ő azt mondta, nagyon gáz, hogy nincs jobb dolgom a tanulásnál. Szerintetek igaza van? Nem kéne tanulnom?

2015. szept. 5. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs igaza. Csak irigy, hogy megtanultad, ennyi. Ha jo tanulo vagy, nagyon sok irigyed lesz meg az eletben, mert neked jol megy a tanulas, konnyeden fog az agyad. Sikeresebb es magabiztosabb is leszel masoknal es ez bantani fogja oket. De a lenyeg szamodra ne az legyen, hogy masok mit gondolnak, hanem, hogy Te tudd mit szeretnel elerni!
2015. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jesszus, dehogy gáz. Sőt! Csak maradj ilyen szorgalmas, ennek még később hasznát veszed majd az egyetemen, munkahelyen stb. ;)
2015. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
nem az a ciki, hogy jó tanuló vagy hanem az, hogy nincs életed
2015. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálja leplezni hogy lusta tanulni, ahelyett hogy törné magát inkább megszégyeníti azt aki jól teszi, hogy az ő szintjére süllyedjen.
2015. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam, ha angolról volt szó. Mindenki dög lusta volt tanulni, ezért a tanárnőt és engem piszkáltak.
2015. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Te legalább túl vagy rajta. Ugyis mindenkinek meg kell tanulnia. Később meg több tanulnivaló lesz, jönnek a tz-k is addigra.
2015. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem gaz! Egyszer mi kaptunk egy fakultativ hazit h meg lehet tanulni torire az Antonius gyaszbeszedet, a Iulius Caesar c. darabbol (ez kb 7 oldal). En ket nap mulva felmondtam pedig egy honap volt a hatarido es en voltam az egyetlen egy honap alatt aki megtanulta.
2015. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!