Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Az iskolában...

Mit tegyek? Az iskolában mindenki az értékre megy és ez kicsit zavar, akinek nincs Iphone-ja vagy nem éppen 10. 000 forintos egy ruhája, meg nem airmax-be jár már lenézik, és kiközösítik. Én nem teljesen így vagyok, de ez már kezd nagyon zavarni.

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Mondjad nekik, hogy az iphonjukat is ott gyártották, ahol a nevesincs telefonokat. Ugyanígy a 10 E forintos ruhákat is.


Én leszrom a "márkás" cuccokat. Nem fogok azért X szer annyit adni egy ruhadarabért, mert menő. És én fizessek azért, hogy ingyen reklámozzam őket? :D

2015. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ne is érdekeljenek, csak a primitív embereket foglalkoztatják a márkák.
2015. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
xDD :DDDMent a zöld kéz:DD Nem nagyon szólogatok vissza ássák el magukat kösz a választ:DD
2015. szept. 6. 17:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ment a zöld kéz:D
2015. szept. 6. 17:38
 5/9 anonim ***** válasza:
A legjobb módszer ha meghúzod magad
2015. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ne is érdekeljenek, csak a primitív embereket foglalkoztatják a márkák."


Ez igaz. Csakhogy a gazdag, luxusmárkákkal menőző emberek pont ugyanolyan primitívek, mint a pénz és az abból megvehető tárgyak hiánya miatt komplexusos emberek, amilyen pl. a kérdező. Mindkét tábor szánalmas, csak ez egyiknek van pénze, a másiknak meg nincs. 😃


És van a harmadik része az embereknek, akik nem foglalkoznak a többiekkel, nem azért vesznek meg valamit, hogy azt mutogathassák a többiek előtt és nem sírják tele a világot azért, mert másoknak több pénzük, jobb cuccaik vannak. "Jaj, a szomszédom Ferrarit vett magának, de csak azért, hogy ezzel engem megalázzon, de ugye hogy én sokkal jobb ember vagyok, amiért nekem csak tömegközlekedésre futja? Ugye, hogy aki szegény, az automatikusan nagyon jó jellemű ember?"

2015. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nemértem miért lett lepontozva az első válaszoló
2015. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a zöld kéz!Kössz a válaszokat!
2015. szept. 11. 19:47
 9/9 anonim válasza:

Ne törődj velük! Vagy ha annyira zavar mond ezt nekik:- Szerintem nem az a lényeg, hogy ki milyen cuccba jár! Biztos van nektek olyan barátotok, akiknek nincsenek márkás cuccai, ettől függetlenül nagyon kedvelitek őket. VAGY

Figyelj! Nem tök mindegy milyen cuccba jár? Belsőleg úgy sem változtat rajta, max. beképzelt vagy boldogabb lesz!

2015. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!