Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy haverom (oszt. Társam)...

Van egy haverom (oszt. Társam), aki meleg, és nyáron elmondta nekem h szerelmes belém most ezt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Egy társaságban vagyunk. Azt, hogy meleg, már régóta tudom, viszont kb. egy hónapja ittunk és elmondta nekem (sírva!!!) hogy ő egy éve belém van esve, és milyen szerelmes belém. És így utólag visszanézve sok mindent megértettem, hogy mit miért csinált, és tényleg tisztára rám lehetett kattanva.

Szal letiltottam mindenhol, ha hívogatott vagy írt nem válaszoltam, meg elmondtam a haveroknak, és így nem hívták oda, ahova én is mentem.

Viszont most lesz suli, és baromira nem tudom, hogy hogy kezeljem, mit csináljak vele. Mert azért ott nem tudom totál levegőnek nézni, a tanárokat meg nem szeretném beavatni ebbe, mert ez az egész azért nekem is ciki.

Szerintetek mit csináljak?



2015. aug. 29. 19:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát rohadt nagy barom vagy! Nem letíltani kellett volna, pláne nem kibeszélni a haverjaidnak, csak leülni vele és normálisan megbeszélni, hogy nálad nincs esélye.
2015. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
37%
Fekudj le vele
2015. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, hogy nincs nálam esélye, de ezt tudta mindig is, csak reménykedett.
2015. aug. 29. 19:31
 4/40 A kérdező kommentje:
Kösz, de nem, mi lenne, ha inkább te feküdnél le vele? Legalább leakadna rólam.
2015. aug. 29. 19:31
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
És, rád nyomult vagy mi? Mert más esetben nem tartom jogosnak a letíltást, meg hogy egyből elfordulsz tőle, a barátod, nem? Az meg minden esetben bukóság, hogy a haverjaidnak elmondtad!
2015. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Hát utólag igen, nyomult rám, csak akkor ezt nem tudtam, de egy csomó vicces megjegyzésének volt alapja, csak ez akkor nem esett le! Azért elég közel álltunk egymáshoz, csak én azt hittem, hogy barátilag, de nem.

A haveroknak meg elmondtam, hogy nem akarok vele együtt menni sehova, erre kérdezték, hogy miért? Erre elmondtam, mit tehettem volna?

2015. aug. 29. 19:36
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit sem érzed át, hogy ez neki milyen lehet? EGY ÉVIG gyűjtötte a bátorságot hogy egyáltalán elmondja neked. Te meg szétkürtölöd.
2015. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Levegőnek nézni szenyóság. De te még amúgy haverodnak nevezed. Akkor ehhez kéne tartanod magad, ha úgy nevezed, hogy haver; na jó, ez már csak szőrözés, na szóval hogyha te nem akarsz tőle többet, akkor nyugodtan maradjon haver, és szerintem illene bocsánatot kérned, amiért nem válaszoltál neki, ha írt, mert az, hogy totál semmibe veszed, pedig te fontos vagy neki... Ez szerintem, hogy letiltogattad, aljasság volt. Csak elmondta, hogy szeret, és te ezért, hogy ő szeret, ettől meg kb megutáltad, vagy mi van? Hogy teheted ezt valakivel, akivel még ráadásul haverok is vagytok? Szerelmes beléd, ozt akkor mi van? Egyébként lehet, hogy azóta már utál, mert semmibe vetted őt, szóval emiatt nem kéne aggódni, meg nyilván nem fog lesmárolni. Szerintem privátban se tenné, ha tudná, hogy te semmiképpen nem akarod. Kérj tőle bocsánatot mindenképpen; ő ragaszkodik hozzád, haverok is vagytok, és erre te így bánsz vele... Na szép.
2015. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Mert? Nem változott ettől semmi, az eddig is tudtuk, hogy meleg. A többiek ugyanúgy jóban vannak vele, csak nem hívták pár helyre, mert megkértem őket. Ennyi.
2015. aug. 29. 19:41
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt tehetted volna, amit írtam. Normálisan megbeszélitek. Ha nem tud csak barátként tekinteni rád, akkor nem lógtok együtt. De egyébként nem kell vele másképp viselkedni, "levegőnek nézni", mások előtt megalázni stb.
2015. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!