Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megverjem az osztálytársam,...

Megverjem az osztálytársam, vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, aki ilyen menő páwagyerek, közkedvelt, minden nap más nője van, de rohadt idegesítő. A tanárok is utálják, mert folyton pofázik órán, beszólogat. A szünetekbe pedig minket b*szogat, meg folyton fel akarja magára hívni a figyelmet(pl. kopog hangosan a padon ha valakik beszélgetnek, meg odamegy random emberekhez, és tarkón csapja őket, aztán visítva röhög. Rám különösen rámszállt, folyton ledagadtoz, meg beszól, hogy milyen ruhákba járok, meg mondja hogy fogyjá már le dagadt g*ci! Engem is tarkón ver néha, de rohadt gyenge a gyerek, úgyhogy nem is értem miért csinálja. Ha megüt, visszaütök, de nem akarom nagyon elverni, mert félek, hogy kicsapnak, vagy fegyelmit kapok. Mit kellene csinálnom a hülyegyerekkel, hogy hagyja abba amit csinál? Sokan utálják amúgy, nem csak nekem van vele problémám.

2015. szept. 7. 18:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Jönni fog a sok erkölcshuszár, hogy 'ne csinálj semmit, azt nem szabad, szólj a tanítónéninek'.

De ezekre ne hallgass!!


Megverni tényleg ne verd meg, mert akár fel is jelenthet, de valamit léphetnél!

Esetleg ha véletlenül "elesik" előtted a folyosón, arról te nem tehetsz..

2015. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
köpd le
2015. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
52%
Szerintem is köpd le! Ez nem túl érett viselkedésminta, de nem tehetnek meg akármit veled. És ha kapsz egy kis írásos figyelmeztetőt, akkor mi van? Az ilyen kis patkánynak bűnhődnie kell. :)
2015. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A verekedés alapszabálya: vagy nagyon, vagy sehogy!

Amúgy ismerősek az ilyen emberek nekem is sajnos. Ha közkedvelt akkor nehéz vele szembeszállni. Ha beszól, gondolj azokra akik pozitív dolgokat mondanak neked.

Velem is szoktak néha szívózni, de nem ilyen szinten, meg azért van sok haverom. Ha még ált suliba jársz akkor megverheted akár, de akkor ne kíméld, és számíts rá hogy ki fognak beszélni a hátad mögött, gimibe inkább ne...

Amúgy beszéld meg a szüleiddel, ők biztosan megértenek.

Remélem segítettem, minden jót!

2015. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy megverném.

Ő se megver téged, se mást (ha a tarkón verést nem nézzük) ígí a megveréssel legfeljebb azt bizonyítod, hogy erősebb vagy, vagy jobb bunyós, nem azt, hogy jobb ember, vagy hogy igazad van.


Az a helyzet, hogy ehhez inkább elég okosnak kéne lenni, hogy szavakkal meg tudd úgy alázni, hogy egy élere bekussoljon.

A saját fegyverével kéne legyőzni, és rommá savazni.


Ami a saját fegyverét illeti, ez a tarkón csapás kicsit túllő a célon, de ha megüt, akkor jogos, hogy visszaütsz.

Viszont azt se így kéne.

Mint ahogy visszaszólogatni se idióta módjára kell, az egész osztály előtt megalázva, visszaütni se úgy kell, hogy legyen hozzá máskor is kedve, hanem úgy, hogy agyrázkódást kapjon.

Ha megüt, üss vissza. Ne verd meg, csak 1-et üss. Onnan tudod, hogy elég nagy volt, hogy összehugyozta magát.


De ha elég rafináltak vagytok, és összetartó a csapat, akkor fel is vehetitek videóra, hogy valaki tarkón csap, az illető meg essen össze, aztán menjen el az iskola orvoshoz, és panaszkodjon erős fejfájásra.

És aztán mutassátok meg a videót, és jelentsétek fel.

Ez lenne a legtutibb!!!

2015. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

visszaszólogatni se idióta módjára kell, az egész osztály*


*hanem ...az egész osztály előtt

2015. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Gimnazista vagyok, 15 F
2015. szept. 7. 18:58
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

...ha mégis a megverés mellett döntenél, egyet ne felejts el!!!

Mindig lesznek hülyék, és ha valakit megvernek az áldozattá válik, és az áldozatokat, akármekkora köcsögök is, mindig védeni fogja valaki!!!

Úgyhogy lehet bajod belőle!!!


Szóval ha emellett döntesz, úgy intézd, hogy ne legyen tanú!

Ha ez nem megvalósítható, akkor ne csináld!!!

2015. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De ha meg tarkó legyint, és viszzakap egy parasztlengőt, akkor meg én leszek az erőszakos g*ci
2015. szept. 7. 19:01
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát csak okosan.

Nevetve, játékosan, mint ha kicsit ütnél, verd kőkeményen kézéllel koponyán, ahogy csak bírod.

És azonnal tedd nevetségessé, ha panaszkodni mer, hogy ez csak játék volt, mint ahogy ő is annak szánta.

És hogy mit nyüszít, mint egy hugyos kis qrva, egy kis taslitól. :)

Aztán négyszemközt megmondhatod neki, hogy ha legközelebb hozzád meg érni, még nagyobbat fog kapni. Aztán elgondolkodhat rajta, hogy megéri e. :)

2015. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!