Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csúfolnak a középsuliban, mit...

Csúfolnak a középsuliban, mit tegyek? 15/F

Figyelt kérdés
Új tanév,új suli,új osztály.. eleinte még nem paráztam ennyire,de most,hogy elkezdődött minden nap attól félek,hogy mikor kezdenek el megint csúfolni.Nagyon nehéz számomra beilleszkedni,hisz ugye olyan jól elvoltunk az általános iskolás osztályommal..(még ma is tartjuk a kapcsolatot). Nem írnám ide,hogy mivel csúfolnak,mert félek hogy az illető megtalálná ezt a kérdést(nem sok eséllyel) és akkor.. mégtöbb cseszegetés lenne.Nem tudom,hogy van-e esély privát üzenet küldésésre.. de ha van akkor több,mint hálás lennék ha valakinek elmondhatnám.Ugyan elmondtam szüleimnek..de nagyon nem tudnak tenni semmit.. Legszívesebben átíratkoznék abba a suliba, amelyikbe a legjobb barátom jár. Csak ha megtenném ezt év közbe, akkor csak néznének rám nagy szemekkel,hogy ki ez a gyerek

2015. szept. 16. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne mutass gyengeséget, az iskola új közösséget jelent, újrakezdést, senki nem ismer. Mutass egy kis magabiztosságot, és ne hagyd, hogy szivassanak téged. A csúfolás egyébként óvodában meg alsóban még bántják az embert, később azért már illene félvállról venni ezeket és tojni ezekre a dolgokra. Kicsit embereld meg magad
2015. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Gyúrd ki magad.
2015. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
csak a kölönbség az hogy itt mindenki ismer mindenkit.. mert közelben lévő általános sulikból jöttek.. Hiába szólok rájuk,hogy hagyják abba, leszarják.
2015. szept. 16. 17:46
 4/12 anonim ***** válasza:

"Panaszkodunk panaszkodunk? Na majd holnap megkapod a magedét tőlem.:D:D:D

Ez volt a poén része."


A legjobb megoldás ellenük, ha levegőnek nézed őket. Egy idő után leszoknak róla.

Elkezdenek megint? Korábban is csúfoltak?

2015. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát ez az első évem mint említettem. És pont az csúfol akihez... kb még semennyit nem beszéltem.
2015. szept. 16. 17:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor szedd össze magad egy kicsit, és mentálisan és fizikailag kezdd el magad kicsit fejleszteni, fontos, hogy az önbizalmad a helyén legyen. Nem azt mondom, hogy gyúrd ki magad és mindenkit verj agyon, hanem egész egyszerűen ne az írjon le rólad, hogy könnyű préda vagy akit boxzsákként lehet használni.
2015. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én csak egyszerűen egyedül érzem magam.. nem vagyok keménykedő gyerek, soha nem voltam, mindig probáltam normálisan viselkedni.. de az egyetlen volt osztálytársam aki velem ugyanebbe a gimibe jött is már az uj o.társakkal beszél, szóval ez van.
2015. szept. 16. 18:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid belemennek, nyugodtan iratkozz át abba a másik suliba, az az osztály is csak bő két hete van együtt, nekik is új még mindenki, de ha tizedik elején mennél át sem lenne semmi, hozzánk is jött valaki, csendesebb típus volt, de miután megnyílt kicsit, beilleszkedett. Plusz ott lenne a barátod, ha nem is járnátok egy osztályba (?), szünetekben tudnál kihez menni dumálni, ellenni.
2015. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Annyira jól esne valaki olyan mellé ülni órán akivel csak minimális szinten is lehet hülyéskedni... Csak az a baj,hogy jár egy másik gyerek is ugyanoda ,ahova a barátom.. és ugye biztos egymás mellett ülnek , meg bizonyára össze szoktak már. .és ha oda is mennék attól tartok hogy ugyanúgy ki lennék közösítve. meg egyedül ülnék órán (köszönöm a választ!)
2015. szept. 16. 18:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdezgesd őt, hogy milyen az osztálya, vannak-e köcsögök, mennyire azok, satöbbi, egy idegen padtárs meg nem olyan rossz dolog, legalább összehaverkodhatsz vele is.
2015. szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!