Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Állandóan csúfolnak az iskoláb...

Állandóan csúfolnak az iskolában, mit tegyek? 14/L (többi lent)

Figyelt kérdés
8.-os lány vagyok,de 6.óta így megy már.A lányok többségével jól megvagyunk,de az összes fiú állandóan mondja hogy milyen ronda vagyok,nem ülnek vagy állnak oda mellém,szembe jönnek a folyóson velem akkor nevetnek és/vagy elhúzodnak előlem.Ha a cuccuk mellettem van,akkor veszik csak fel ha arrébb mentem.Ha valamit véletlen odadobnak mellém és hozzám ér akkor ők már nem nyúlnak hozzá...Egyébként tényleg nem vagyok szép lány,(sőt)nincs semmi formája a hajamnak,170 cm-hez 67 kg vagyok,és nagyon pattanásos.(Kozmetikusra nincs pénzünk,bőrgyógyász által ajánlott cuccra jövő hónapban elvileg lesz,de ez sem biztos.Elég csendes is vagyok,okos sem vagyok valami nagyon,de tényleg igyekszem.Megérdemlem hogy ilyenek legyenek? Mert néha úgy érzem hogy igen,megérdemlem...
2012. nov. 22. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a gyerekes viselkedés. Ne foglalkozz velük! Abba hagyják, csak azért csinálják, mert úgy gondolják, hogy ettől nagyok lesznek! Én is ilyen voltam, nem foglalkoztam vele, hamar átvészeltem! 14 éves vagy, nemsokára szép karcsú lesz az alakod, hajadra is több időt fordítasz majd, pattanások meg elmúlnak! :) Fel a fejjel, és ne törődj az ilyenekkel!
2012. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szegénykém... inkább örülj annak, hogy már csak 1 év (se) és mehetsz egy másik, sokkal jobb suliba. törekedj arra, hogy jófej legyél, és jó benyomást keltsél majd rájuk. ezeket pedig szar le.

amiket megtehetnél:

-vágasd formára a hajad, vagy kérd meg anyukáda, hogy ő tegye meg.

-egyél egészségesbben (több zöldség, gyümi, kevesebbet enni többször)

- arcápolásnál: nekem beváltak a Garnier termékei, és nem is túl drágák, próbáld ki azt.

fontos az ápltság, legyél ápolt, mutasd meg nekik hogy te igenis szép vagy. :)

és tanulj, márcsak a felvételi miatt is. rajzolj, vagy énekelj, kezdj el hangszeren játszani, mutasd meg, hogy miben vagy jó.

sok sikert, szurkolok ;)

2012. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Első:Igyekszem általában nem foglakozni velük,de sajnos nem mindig egyszerű sőt...Remélem hogy úgy lesz ahogy mondod:)(a megszépüléssel kapcsolatban).

Második:Anyukám mindig azt mondja hogy nem tudja meg csinálni a hajamat úgy hogy valami formája legyen.:) De az evéssel kapcsolatos jó tanács,mert elég ritkán eszek gyümölcsöt,zöldséget többször de azt sem olyan sokszor és inkább kevésszer szoktam többet enni.Valamelyik Garnier terméket akkor kiprobálom majd és remélem beválik.:)

2012. nov. 23. 18:07
 4/4 Dorina90 válasza:

Velem is így van állandóan sírok meg minden de egy idő után megszokod és velük nevetsz! (velem így volt)

Engem csak 2 lány meg 1 fiú csúfol de már nem törődöm vele...

Meg kell tanulnod hogy nem kell mindenre rögtön emelni a fejed!

Ha látják hogy már csak odafordulsz hozzájuk és a pofájukba röhögsz akkor abba fogják hagyni. :)

Fel a fejjel! :D

2013. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!