Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Így lesznek majd barátaim...

Így lesznek majd barátaim középsuliban? Vagy nagyon idegesítő a személyiségem?

Figyelt kérdés

Régebben nem szerettek az osztálytársaim, de szerintem azért, mert régen nagyon csendes voltam.

Viszont azóta már nagyon nagyon sokat változtam. És most a következőkkel írnám le magam:

-Szeretek viccelődni, röhögtetni másokat, főleg barátnőmet, mert tudom, hogy ő csendesebb és hát jól esik, amikor ő is velünk tud nevetni

-Néha kicsit erőszakos vagyok, pl. tesi órán kosarazás közben szinte képes vagyok ölre menni egy labdáért

-Szerencsétlen vagyok, azaz simán nekimegyek egy ajtónak, ilyesmik, de ebből inkább viccet csinálok.

-Hamar fel lehet idegesíteni és az esetek túlnyomó többségében próbálok lenyugodni, de ha valaki tényleg valami nagyon durva dolgot csinált, mondjuk anyámat szidta, csak mert nem tetszett neki valami, olyankor már nem nagyon tudok uralkodni magamon és elég agresszív vagyok, persze nem verekedek meg ilyesmi, csak elég durván leordibálom a fejét.

-Néha türelmetlen vagyok.

-Szerintem jó vezéregyéniség lennék, mert jl be tudom osztani, ki mit csináljon olyan esetekben, amikor csapatba kell dolgozni.

-És amúgy jó tanuló vagyok. Mondjuk ez nem hiszem, hogy bárkit is érdekelne, de azért leírtam, mert szeretek vele dicsekedni, főleg azért, mert az utóbbi 1-2 évben lettek jók a jegyeim, előtte 3-as tanuló voltam. Most 4-es-5-ös :P

Az én szemszögemből nézve kb ennyi. Viszont észrevettem, hogy az ilyen "háttérembereknek", vagyis akik nem is hangosak, de nem is csendesek, szóval nekik több barátjuk van a suliban.

És nem tudom, talán nekem azért nincs annyi haverom, mert idegesítő lennék? Szerintetek az vagyok? És így jövőre be tudok majd illeszkedni az új osztályba?

14l


2012. okt. 4. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nekem egy tök átlagos normális csajnak tűnsz. Semmi gond nem lesz.
2012. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Örülök, ha így látod :) És köszi.
2012. okt. 4. 19:40
 3/4 anonim válasza:
Én ilyen csendes gyerek vagyok,de a legtöbb barátom vicces,hangos. Szóval tökre az ellenkezője az én személyiségemnek. Amúgy szerintem nem kell paráznod a suli miatt, tavaly én is aggódtam, álmatlan éjszakáim voltak, hogy csendes vagyok és nem lesznek barátaim. Bekerültem a középsuliba egyből megtaláltam a saját társaságomat és velük elvagyok. A barátaid meg amúgy is el fognak viselni :D
2012. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A te válaszodat is köszönöm, és hát igen, végül is, ha tényleg az igaz barátaim, el kell, hogy viseljenek :P
2012. okt. 4. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!