Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akinek volt stréber osztálytár...

Akinek volt stréber osztálytársa, az mire vitte az életben?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
a stréberség akkor ér igazán valamit ha mellé egy jó adag önérzet is társul. Ha nem, attól még viheti sokra, de mindig meg fogják neki mondani, hogy mit csináljanak(később például a munkahelyén).
2015. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

Amennyire tudom ő egyetemre ment építőmérnöki szakra. Azt tudom hogy 2 éve diplomázott le és mai napig nem tudott vele elhelyezkedni mert olyan céget nem talált a környéken ahol jól meg is fizetnék vagy elfogadják azt hogy nulla tapasztalata van. Elköltözni meg nem akar anyucitól, apucitól, mert ő olyan stréber volt hogy csak a tanulás miatt járt iskolába és nem érdekelték őt a közösségi dolgok. Egy barátja sem volt, pedig nem volt egy rossz fej gyerek, mert voltak jó dumái meg beszólásai, nem utálta őt senki, de ő zárkózott volt, és állítólag egy másik osztálytársunkkal került egy szakra az egyetemen aki mesélte hogy ott se volt különb. Azt tudjuk hogy adminisztrátorként dolgozik valami helyi intézménybe havi 80 ezret keres diplomával a zsebében...


Én OKJ-ra mentem tanulni, aztán technikumi végzettséget tettem, mellette dolgoztam mindenfelé, és ezzel raktár vezető helyettes vagyok egy közeli gyárban ahol megkeresem a havi 120 ezret bruttóba és nem szakadok meg a munkába.

2015. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2 strébernek mondható osztálytársam volt. Az ált iskolaiból gyógyszerész lett és beszállt a családi patikába.


a középsulisból meg kántor lett.

2015. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Viven kérdései ***** válasza:
28%
Kántor???!
2015. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Kettő volt, nem lett belőlük semmi, mert egy önálló gondolatuk nem volt, így jól befürödtek a pályaválasztással.
2015. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik saját cége vezetője,másik ügyvéd.
2015. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Az összes stréber volt osztálytársam a doktoriját írja éppen valahol.
2015. okt. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 attisattis ***** válasza:
96%
Az egyetemen a tankörben volt egy gyerek, aki állandóan tanult bulizás helyett, meg öltönyben járt egyetemre (szóval belefér a stréber kategóriába). Ma ő a tanszékvezető.
2015. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2015. okt. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
94%
Egyik stréber osztálytársam céget alapított. Engem is annak vettek akkoriban, most Németországban dolgozom, ahol a fizetésemből eltartom a páromat, fizetem neki a sulit, fizetjük az albérletet és annyit teszek félre, mint amennyit Magyarországon kerestem. Párom volt stréber osztálytársa a CERN-ben kutatómérnök :)
2015. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!