Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan illeszkedjek be egy új...

Hogyan illeszkedjek be egy új közösségbe?

Figyelt kérdés
Egy olyan közösségbe ahol csak rázésre meg névről ismerem őket és hát van egypár ember aki kicsit ellenszenvesnek tűnik elsőlátásra(nem akarok előítéletes lenni) de agyonsminkelt nagypofájú csajok, meg a "menő" csávók akik minden hétvégén csak szórakozni mennek, szóval összességében elég nagyképűnek tűnnek, aztán lehet, hogy csak meg kell ismerni őket. De hogyan illeszkedjek be, ha én nem vagyok ilyen? Vannak ott mások is, akik jobbfejnek tűnnek, de azért egy kicsit félek mert új társaságban félénk vagyok :/
2015. szept. 28. 15:46
 1/1 anonim válasza:
Nehéz így bármit mondani, ha nem írod le a teljes történetet. Szerintem eddig ezért is nem jött válasz. A legfőbb kérdés, hogy miért akarsz/kell oda beilleszkedni? Nyilván egy zárt közösségbe (pl. osztály) ott kialakul a beilleszkedés. Amennyiben meg egy teljesen idegen környezetbe szeretnél beilleszkedni, mert pl. tetszik valaki vagy épp irigyled őket az megint más kérdés.
2015. okt. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!