Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy illeszkedjek be az...

Hogy illeszkedjek be az osztalyba?

Figyelt kérdés

Most lettem 8. osztalyos,es ugye atkellett mennem egy masik suliba,hogy miért nem reszleteznem.

Beszeretnek illeszkedni az osztalyba,csak nem megy konnyen,mert en elegge mas vagyok mint ok,es nemtudom,hogy mitkene tennem.



2015. szept. 1. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy mit kellene tenned? Beilleszkedni. Találd meg a közös hangot az emberekkel, és onnantól sima a terep.
2015. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy! Legyél egyéniség!
2015. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Próbálj meg beszélgetést kezdeményezni, olyan témákról amik őket is érdekli. :) Legyél közvetlen de ne nagy képű, ne reagálj a beszólásokra :) Menni fog, én is új suliba kerültem :)
2015. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne játszd meg magad, mert hamar előbújik a szög a zsákból, no meg fontos, hogy azért szeressenek, aki vagy, és ne azért, amit mutatsz :D

Megtalálod a társaságod, csak élj szociális életet, de ne feledd, mindig lesz olyan akinek antipatikus vagy, esetleg féltékeny rád, vagy félreismert... Ne félj ettől, és ne foglalkozz velük, legyél kedves velük is, hiszen ezzel törhetsz legtöbb borsot az orruk alá.

2015. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!