Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályotokban volt-e...

Az osztályotokban volt-e olyan ember akit kiközösítettek? A kiközösített osztálytársatok mire vitte az életben?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel a kérdést, mert engem is kiközösítettek a középiskolában. Mikor tavaly előtt volt az első érettségi találkozónk, akkor megtudtam, hogy nem egy volt osztálytársam otthagyta a főiskolát/egyetemet és érettségi után ott állt munka nélkül. Mikor rám került a sor elmondtam, hogy 2 okj-s szakmám van, fősulira járok, nyelvvizsgám van, diákmunkában dolgozom. Ha valakinek volt kiközösített osztálytársa és leírná nekem a tapasztalatait, azt nagyon megköszönném! Üdv Mindenkinek.
2015. szept. 28. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Volt de az olyna fura gyerek is volt, hiába barátkoztak vele a fiúk, csak elvolt magában. Ilyen tipikus kövér, szótlan, zsíros hajú gyerek volt.

Mostanra építészmérnökit végzett meg megemberesedett és korrektül néz ki, de sok egebet nem tudok róla, anno az érettségi találkozóra se jött el.

2015. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
hát nálunk volt egy szegény srác, aki nagyon büdös volt. Tesi után a termeben nem lehetett megmaradni :D de nem rajata múlott mert elvileg tisztálkodott rendesen. gondlom ez valami egészségügyi problematika lehetett, de kapott is rendesen érte. Azóta sem vitte sokra, és egy kicsit együgyű is.
2015. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!