Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Válaszolnátok kerlek. Ki mit...

Válaszolnátok kerlek. Ki mit gondol?

Figyelt kérdés
Járok egy suliba és az lenne a kérdésem hogy tudnék e csak ugy sulit váltani igazábol nem kedvelek ott senkit nincsennek barátaim ez okból.tudom hogy nem jo kategoriába irtam de fontos lenne hogy válaszoljatok

#Fiu-lány-kapcsolat-iskola-tini-ismerkedés
2015. szept. 29. 23:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Ismerek latasbol pár lányt meg 1-2fiut de egyikojuk sem akar megismerni es nekem fontos a barati tarsasag + igy a tanulasra is nehezebb koncentralnom
2015. szept. 29. 23:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát két opció maradt, barátkozz vagy mondd a szüleidnek hogy át akarsz menni másik suliba:D Más lehetőséged nincs szerintem
2015. szept. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen de az igazgatonak is kellene mondani valami jo okot nem?nem mondhatom neki azt hogy nem kedvelek ott senkit.ő ezzel nem foglalkozik
2015. szept. 30. 00:05
 4/9 anonim válasza:
de mondhatod, egy szülőnek meg kell értenie ezt is
2015. szept. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mikor kezdtél ebbe a suliba járni? Ha most szeptemberben, az egy kicsit hirtelen megoldás h azonnal átmész, legalábbis ezt az igagató is mondani fogja. Ha meg már régebb óta oda jársz, a szüleid simán mondhatják h megpróbáltátok, de úgy tűnik nem annyira passzol hozzád, ne vegyék magukra semmi gond az intézménnyel, de te máshol próbálsz szerencsét.
2015. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Két hónap alatt több barátot szerezhetsz, ha őszintén érdeklődsz mások iránt, mint két év alatt, ha arra törekszel, hogy mások érdeklődjenek irántad" .. Nem fognak akarni megismerni, ameddig magaddal foglalkozol a társaságukban, ameddig magadat akarod megismertetni velük.. Ez nem környezetfüggő, tehát nem az számít hogy melyik suliba jársz, hanem hogy hogyan állsz hozzá az emberekhez.. Persze ha úgy tekintesz rájuk, hogy nem akarnak téged megismerni, ezért szemetek, akkor persze hogy nem lesznek szimpatikusak.. Amit adsz azt kapod vissza.. Nincs veled semmi gond, csak kezd el szeretni az embereket, kezdj el érdeklődni irántuk!:)
2015. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez egy 3 éves iskola 1 éve már ide járok de nem sikerult beilleszkednem ezért gondoltam a suliváltásra
2015. szept. 30. 13:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az azért nem teljesen igaz h ez nem iskola vagy osztályfüggő. Igen, aki kevésbé társasági ember valóba akármerre megy, nehézségekbe ütközik, de bizony létezik az a jelenség, hogy egy-egy osztályba, évfolyamba elég rosszul jön össze az emberanyag, esetleg a pedagógusok, az iskola légköre sem azt sugározza hogy fogadjuk el egymást. Erről Vekerdy Tamás már könyvtárnyi könyvet és cikkeket írt. Ilyen esetben igenis csodába illő változást hozhat ha átmegy az ember egy másik helyre, csak kérdés hogy ezt a másik helyet hogy választja ki. csak úgy ismeretlenül lutri odamenni bárhová. Leinformált, biztos kézből származó infóra van szükség.
2015. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, teljes mértékben igazad van, bár én a kommentemet inkább arra a kérdező általi szakaszra irányítottam, amikor is azt írta, hogy "ismerek pár fiút-lányt, de nem akarnak megismerni".. Úgy gondoltam a kérdező meg akarja ismerni őket, csak nem tudja hogyan, ha ők nem akarják.. És ezt próbáltam kifejteni. De amúgy teljes mértékben egyetértek veled!:)
2015. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!