Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bosszút szeretnék állni! Mit...

Bosszút szeretnék állni! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tudom,azt akarjátok írni,hogy a bosszú nem megoldás,de higyjétek el,hogy én születésem óta alig csináltam rosszat,én vagyok a tipikus "jó kislány".(nem iszok,nem cigizek stb.)Szóval még csendes is vagyok,ezért gyakran piszkálnak.A helyzet a köv.: nincs facebookom,ezért gyakran készítgetnek rólam cikis képeket facebook csoportra.Ráadásul én vagyok a profilkép is!!!Pár képre sértő mondatokat is írnak pl.: "Szopok,b+ !.Rizs"Egyébként ezt már megbeszéltem az oszt.társammal és beleegyezett,hogy már nem lesz több,de mégis készülnek!!Ráadásul mikor megkérdeztem tőle,hogy miért piszkálnak mindig engem,amikor volt nálam egy sokkal félénkebb lány is,akit bezzeg egy szóval sem bántottak.(talán azért szívatnak,mert olyan a szemem,mint egy ázsiaié?)Azt mondta,hogy azért mert ő nem olyan,mint én.A lány egyébként kedves,de mégis csinálja/csinálta és nemcsak ő!A suliban nem piszkálnak nagyon,csak eleinte volt.Azt hallottam,hogy ezért fel is lehet jelenteni,mert beleegyezésem nélkül csinálja(feljelenteni mondjuk nem akarom,de azt akarom,hogy érezze át azt a megaláztatást és egyebet,amit én!).Szerintetek csináljak facebookot és ott tartsam szemmel vagy mit ajánlotok?

"Good girls gone bad."



2015. okt. 6. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, fel lehet jelenteni, és tedd is meg a szüleiddel! Hidd el, ha egy rendőr elbszélget a rossz lányok szüleivel, abba fogja hagyni. Ez nem vicc. Sajnos történt már olyan eset, hogy a gyerek öngyilkos lett a folyamatos "viccek" miatt.
2015. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia, hány éves vagy?
2015. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok.Nem szeretnék feljelenteni senkit,mert még nem tudom,hogy ki rakogat fel,de nem is akarom megtenni.
2015. okt. 6. 14:23
 4/15 anonim ***** válasza:
Ismeretlen tettes ellen is lehet feljelentést tenni. De ha nem akarsz, akkor tűrj!
2015. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy vagy kiállsz magadért, (nem bosszúra gondolok), vagy tűrsz, de akár a suli végéig. Azt ne felejtsd el, hogy az internet mindet "megjegyez". Azok a dolgok, a további életedre is hatással lehetnek. Én elhinteném, hogy az iskolavezetés elé viszem az ügyet, és rendőrségi feljelentést teszek, amennyiben nem szűnik meg ez a dolog. Ha folytatódik, igenis rendőrségi feljelentést tennék, akár ismeretlen tettes ellen is.
2015. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hatással lehet a későbbi életemre is?Hogyan?Ha tovább folytatódik,akkor feljelentést teszek.
2015. okt. 6. 14:46
 7/15 anonim ***** válasza:
Jobb esetben csak megjegyzik az emberek a képedet. "Ja ez az a szopós kis csaj...". Rosszabb esetben tovább durvulhat a dolog, "átvándorolhat" a képed különböző weboldalakra, amelyekről igen nehéz leszedetni. A munkaadók előszeretettel keresgélnek rá a pályázókra. Ha találnak egy nem túl előnyös képet, nem fogják kérdezni, hogy "te figyelj, ez most hogy volt", egyszerűen nem vesznek fel.
2015. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értem,akkor valahogy meg kéne nézni,hogy tovább csinálják-e,de nem tudom hogy.Egyébként más osztálytársaimról is csinálnak képeket,de rólam a legrosszabbakat.
2015. okt. 6. 15:02
 9/15 anonim ***** válasza:
Rendőrségi feljelentés ,polgári per..Szerintem a szépen kérésen már bőven túl vagy és azt hiszik csak ennyit tudsz és kinevetnek.
2015. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatnám,hogy még mindig csinálják?
2015. okt. 6. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!