Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek a tanárommal?...

Mit tegyek a tanárommal? Bosszút állok rajta

Figyelt kérdés
Szóval Magániskolába jártunk a nővéremmel,még 11 évesek lehettem a nővérem 14 akkor,és tesióra volt,akkor azt vettem észre hogy a tanár ott a háttérben valamit suttog a többieknek,tudtam hogy valami szemétségre készül ellenünk,mert utált minket,és ott előttem nekiment a nővéremnek,azonnal sírva fakadtam ,fellökte előttem értitek?? nővérem is sírt és én is

2014. júl. 19. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Hisztérika, ezt a sztorit most találtad ki.

Amúgy lopd el a házikedvencét, van egy film, a Három méterrel a felhők felett, ott is bejött.

2014. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz te Székesfehérvár, Lomnici u. 67. be tanít az a ro.h.adék
2014. júl. 19. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Törvényes úton kell elégtételt nyerned. Rendőrség és egyebek. Tanúk is vannak gondolom. Tanítás helyett el lehet mennie rakodómunkásnak is. Rendes tanár is lesz helyette, mert sok a diplomás munkanélküli.
2014. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2014. júl. 19. 18:34
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Minek mutogatsz egy iskolát?
2014. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mert ebbe tanít
2014. júl. 19. 18:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy kitalált. Nekünk a tesitanár az alsós gyerekeket ütötte. Volt olyan akit átlökött a kis tornatermen neki a falnak. Engem megpofozott de volt akibe belerúgott. Az egyik anyuka addig ment míg kirúgták és rendőrségi ügy is lett. Bosszúból a csávó a táborunkba jött vissza "meglátogatni" és szegény gyereknek akinek az anyja csinálja ezt még megpróbált lecsapni párat, csak az osztályfőnök megmondta neki hogy most rögtön eltakarodik a csába vagy a rendőrök viszik el.

Amúgy mivel engem és barátaimat is ütött párszor mikor kicsik voltunk ezért nekem is eszembe jutottak hasonlók, le is nyomoztam az interneten mindent róla, csak ő már rég börtönben ül és nem úgy néz ki hogy hamar kijön :)

Én azt mondom hogyha ennyire szeret kisgyerekeket lökdösni akkor éreztesd meg vele a repülés szépségét és kösd ki a féket a kocsijából :)

2014. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
CBA alapiskola :DD
2014. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk egy gyerek, 11.oszt. mondta a baromságait, a tanár meg adott neki egy pofont.Fogja az arcát, megkérdezi : Ezt mért kaptam ? elveszi a kezét, kap meg 1et, aztán befutott a sarokba és elkezdett röhögni xddd
2014. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!