Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » SOS! Beakarok jobban illeszked...

Anonymous0123 kérdése:

SOS! Beakarok jobban illeszkedni de hogyan?

Figyelt kérdés

Új suliba kerültem szeptember óta és lettek haverjaim az új osztályomban de az a baj hogy az osztályom 2 részre oszlik.Az egyik ahol rendesek vannak a másik része pedig a "nagymenők"..Én csak az egyik részével vagyok jóba de szeretnék jóba lenni a többi "menővel" is. Mert ma lesz a gólyabuli csak az a baj hogy sok haverom nemtud eljönni rá mert az egyik beteg,a másikat nem irták fel a listára stb..

Multkor odahivtak hozzájuk és odaadtam nekik a gyujtót és amikor visszamentem érte röhögtek hogy kao elveszett.Mondom kérem vissza és ideadták..Volt hogy odamentem hozzájuk és eléggé flegmán viselkedtek velem meg úgy mintha nem lennék ott..Lehet én vagyok a hibás mert nem nagyon mertem beszélni velük csak pár szót.

A padtársam azt mondta szarjam le őket mert beképzeltek.De én jóba szeretnék lenni a menőkkel is az osztályban.Szerintetek micsináljak?..



2015. okt. 11. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogj meg egyet a sok közül, azzal barátkozz, utána jön a többi.
2015. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pofádba röhögnek, le se szarnak és velük akarsz haverkodni? Ha szereted szivatni magad, csak rajta.
2015. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vetess apuci vagy anyucival egy ultra menő,lehetőleg külföldről származó kütyüt,mutogasd körbe ,azt majd egyből befogadnak.
2015. okt. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

emeld ki a másik kérdést, plusz amúgy is, "ma lesz"... hát vasárnap van, de nembaj :D

a padtársadra hallgass, nem kell mindenkivel haverkodni, "menőkkel" meg értelmetlen

2015. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jó szr osztály lehet ha kettéoszlik és az egyik csoport nem áll szóba másikkal...


az előttem szólók jó ötleteket írtak,

keress tőlük olyat akivel jóban tudsz lenni

vagy tényleg valami egyedi divatos nagyon menő cuccot vegyél :D


de nem tudom megéri-e

2015. okt. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez nekem rohadtul nem sz*r osztály.

Az előzőben minden nap vertek és megaláztak.

Ez a menyország ahoz képest.

Itt legalább nem bánt senki és sok haverom lett csak eze k a menők olyan furák.

2015. okt. 12. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!