Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valaha be fogok illeszkedni?

Valaha be fogok illeszkedni?

Figyelt kérdés
Iskolát váltottam (11. osztályba mentem) és jófejnek tűnnek az osztálytársaim, de látom, hogy nagyon össze vannak szokva és nem nyitnak felém. Elgondolkodtam, hogy szükségem van-e egyáltalán arra hogy beilleszkedjek. Van egy-két jó barátom iskolán kívül is, csak elég kínos hogy szünetben alig beszélek valakivel. De végülis tanulni járunk az iskolába.
2014. szept. 2. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Te vagy az új gyerek neked kellene nyitnod. Nehogy már azt várd, hogy meglátnak és a vállukra vesznek
2014. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ők úgy gondolják, hogy te vagy az új neked kellene nyitni.Szerinte próbálj meg beszélgetni azzal aki neked szimpatikus, tök hétköznapi témákról, és majd meglátod hogy hogy alakul
2014. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Beszélgettem pár emberrel, de egyszerűen mindenki felé nem tudok nyitni és őszintén szólva nem is akarok.
2014. szept. 2. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is kell mindenki felé...csak aki látszólag szimpatikus..ha meg mégse az akkor a következő amíg meg nem lesz a megfelelő egyed
2014. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!