Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Be fogok tudni illeszkedni?...

Be fogok tudni illeszkedni? Lehetek így az osztály igazi tagja?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, most megyek 9.-be és egy felmérő alkalmával láttam az osztály/évfolyam társaim. Kívülállónak éreztem magam, ugyanis 1-2 normális kinézetű lány kivételével mindegyik az "ellentétem" volt. Festet szőke haj,rikító pink körmök, rikító pink rövidgatyák és szoknyák, topánkák és magassarkúk, rengeteg smink, és egy kis arrogáns tekintet. Én meg ott ültem egyedül, csöndben, a teljesen fekete cuccaimba, bakancsban, nagyon sötétbarna hajjal, 2 vonás szemceruzával, hosszú fekete farmerben. Borzasztóan égőnek éreztem magam és az egész szitut... Van így esélyem beilleszkedni? Sajnos emberi kapcsolatok terén nem vagyok túl jó, mert sokat költöztünk, 4 ált. iskolába jártam, így nincs baráti köröm csak a fiúm (aki az egyetlen barátom)és 1-2 haverom. Hogyan próbálkozzak? Félek kissé...

#új iskola #beilleszkedé
2014. jún. 22. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ott van az az 1-2 normális kinézetű lány, de a külső alapján nem szabad mindenkit megítélni, bár gyakran elég pontosan lehet, de azért ne zárkózz el senki elől először. A fiúk között is lehet haverokat találni és az évfolyamtársaid között is.

Jó látni, hogy vannak még ilyen fiatalok is, mint te, remélem ilyen is maradsz :) A félénkséget pedig le lehet győzni, csak elhatározás kérése (tudom, hogy mondani könnyű, de tapasztalatból beszélek és nekem tényleg bejött).

2014. jún. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban nem sok jelentősége van, ki mit húz magára. Ez csak külsőség. Ez a pink mánia még a gyerekes kategória, a lányok meg rendesen hazavágják a hajuk állagát, ha már most festik. Be fogsz illeszkedni, sőt barátokra is fogsz lelni, ne aggódj. Öltözz úgy, ahogy jól érzed magad és ne akarj másokra hasonlítani.
2014. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A középiskola egy nagy lehetőség barátok szerzése szempontjából, csak élni kell vele. Annyi idős koromban én is zenekaros pólókban meg acélbetétes bakancsban jártam mindenhova. Ettől függetlenül barátkoztam mindenkivel, azokkal is akiknek teljesen más stílusa volt és eléggé sok barátot szereztem és nagyon szerettem azt a időszakot!
2014. jún. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A teljesen fekete cuccok sem átlagosak, nekik meg lehet,hogy a te öltözködésed a furcsa. Ha nem szimpatikusak, barátkozz azzal a pár "normális kinézetű" lánnyal. De csupán az öltözködése alapján senkit ne ítélj meg. Lehet, tök jóban lesztek.
2014. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Rocker lány vagyok, most jártam ki a 9.-et (most vagyok 16, akkor 15 voltam). Nekem is ilyen osztályom van, de végül találtam barátokat (nem csak az osztályból). Ha érdekel, hogy mi volt, akkor írj privit, talán még segíteni is tudok. :)
2014. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!