Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kéne tennem? Már nagyon...

Mit kéne tennem? Már nagyon rosszul esik.

Figyelt kérdés

Van 3 fiú , akik állandóan úgy hívnak,hogy sötét,de totál indok nélkül. Egyszer meg is kérdeztem,hogy miért,de válaszolni már nem tudott rá.

Miattuk a párhuzamos osztályból már a legtöbb lány is így hív.

A tanárnak már szóltam,de nem ér semmit ,hogy beszélt velük.

Mit kéne tennem ? Még 3 évig velük egy iskolába fogok járni ,de viszont már nem nagyon tudom elviselni.

Kérlek segítsetek !


2015. okt. 16. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Három 8 napon belül gyógyuló sérülés rendel.
2015. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mii ?!
2015. okt. 16. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló úgy értette csapkodd meg a három jómadarat. Egyetértek vele. :D
2015. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Firedoom ***** válasza:

Leforditom az elsőt: Alaposan meg kell verni őket! Erre személyesen is jelentkezek ha Veszprémi vagy.

Valoszinuleg 5.es vagy, de a fogalmazás alapján lehetnél 9-10 is(Ez azert nem valoszinu, mert kozepben mar nem nagyon vannak ekkora hülyék). Ha kozepsulis vagy akkor gondolj arra: Nagyon gyorsan változnak az emberek. Engem 9-10ben sokan baszogattak, 12re teljesen nyugi van es imadok oda jarni.

Általánosban szarabb a helyzet, ha ott egyszer kineznek akkor nagyon nehez változtatni. A tanári kozbeavatkozas ezen nem segit. Ha te beszelsz veluk valoszinuleg az sem. Aki ilyet csinal az hulye ahhoz is, hogy megertse amit mondanal. Azon kivul, hogy turod nem sok mindent tehetsz. Legyél a barátaiddal, nekem is ok segitettek. Senkinek nincs akkora pofája, ha egy helyett 2-5nek vagy meg többnek szol be. 18/f

2015. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ja , értem :)

Hát mivel lány vagyok így nehezebben , de már én is gondoltam rá ,hogy beverem az orrukat,vagy valami.

Szerintem azért hívnak sötétnek,mert én vagyok az mindig ,aki csöndben van,de ha kell eléggé fel tudok szólalni.

Kicsit fius is vagyok,itt értem azt ,hogy kb. Avril Lavigne régebbi viselkedése nagyon illik rám.

2015. okt. 16. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5

Már mint hogy "kamu" punk barbie vagy?:D

2015. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És te komolyan ezzel foglalkozool? Ha jól olvastam, lány vagy, szerintem vagy tetszel nekik, vagy állati nagy bunkó mind3. De ha látják rajtad, hogy komolyan veszed, akkor folytatni fogják.
2015. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez hülyeség.Ilyen dolgok zavarnak? Ház ez gáz.. Sötét. Ez nem olyan nagy cucc.Pofozd le őket.Lánynak meg úgysem lehet visszaütni,ha mégis akkor ott már szólj tanárnak.Biztos fog valamit csinálni.
2015. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!