Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan rosszul érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rosszul érzem magam akárhányszor elkezdek féltékenykedni a páromra. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást. Nekem régóta vannak önértékelési problémáim amiken ő sokat enyhített, de még mindig nem érzem magam elég jónak hozzá, motoszkál bennem egy érzés, hogy csak azért választott engem, mert az előző próbálkozása egy sokkal szebb lánynál kudarcba fulladt.

Ritkán jut ez eszembe, de mivel napi kapcsolatban van a lánnyal, egy helyen dolgoznak, mikor meglátom, bevillan a gondolat. Mit tehetnék? Nem akarom folyton ezen rágni magam..

22/L


2015. máj. 15. 21:44
 1/3 RRR ***** válasza:

ilyenkor szeretkezz vele

hidd el mindkettőtöknek jó lesz nagyon

2015. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bizalom, önuralom

megéri:)


Életemben egyszer voltam igazán nagyon féltékeny, a nagy szerelem elején. Elnéztem őket együtt, ahogy beszélgetnek (baromi rosszul esett). Megkérdeztem magamtól, ami köztünk van, az tényleg szerelem-e? Azt mondtam magamnak, igen. Megkérdeztem magamtól, bízom-e benne? Azt mondtam magamnak, igen. Ezek után azt mondtam magamnak, hogy "akkor békén hagyod őket, és jó képet vágva végignézed, ahogy beszélgetnek". Így is tettem. (És volt, hogy el kellett utaznom, ők meg nap mint nap találkoztak. Az volt a legrosszabb!) Sosem tettem semmilyen megjegyzést, pedig nagyon unszimpatikus volt a lány. Több évvel később régi képeket nézegetve a párom megkérdezte egy "súlytalan" mondatban, hogy emlékszem-e arra a lányra. Akkor mondtam el, milyen veszettül féltékeny voltam rá. A páromnak leesett az álla, és szemmel láthatóan nagyon is értékelte, hogy semmit sem éreztettem vele mindebből:)

Ettől a bizalomtól erősebb is lett a kapcsolatunk.


(Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy "vakon kell bízni", ha rájönnék, hogy megcsal a párom, nem hiszem, hogy meg tudnék bocsátani, még úgy sem, hogy ha megtörténne, valószínűleg én is felelősnek érezném magam miatta.)

2015. máj. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodjál le. 26Ferfi
2015. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!