Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy csókolózhatnék? 18 éves...

Hogy csókolózhatnék? 18 éves lány vagyok, és életemben csak egyszer csókolóztam, mégpedig ugy, h egy fiu hirtelen lekapott.

Figyelt kérdés

Sse volt barátom. Látom, hogy

másoknak nagy élmény ez, viszont arra

az egy csókra abszolút nem emlékszem már, mert olyan hirtelen történt. Tetszik osztálytársam, aki

egyben haverom is. Vele néha elképzelem, h

milyen lehet, amint átölel, én meg a fejét

karmolom (ha értitek :D), viszont élőben tuti nem

történik meg, mivel neki más tetszik. Mit

csináljak? Tudnék adni valami jelet neki? Úgy tud nézni, hogy úgy érzem, h "most úgy megcsókolnám", de félek a visszautasitastol.


2015. okt. 22. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Realizálj többet. Kezdésnek ezt.: Mi jobb? E szégyenteli helyzetben poshadni és várni valakire majd, vagy megbeszélni és továbbhaladni( bármerre is).

Ha valakinek tetszik valaki, azt jelenti megismerné, megprobálná vele.

Nem azt, ő már azé az emberé.

Nyugodtan mond el neki tetszik neked egy kicsit.

Adj neki jelet kommunikációval.

Válaszolva, érzésből csokolózhatnál. Ha nincs tapasztalat, majd érzés adja a mozgást.

2015. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minek pedálozol olyan után,aki leszar ,és mást szeret?
2015. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én meg 19 éves lány vagyok és még sosem csókolóztam,de nem is ez a legnagyobb problémám..ez egy semmi a többihez képest...szóval örülj,hogy ez nagy probléma neked
2015. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!