Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kerülhetném el, hogy a...

Hogyan kerülhetném el, hogy a padtársaim puskázzanak rólam?

Figyelt kérdés

4-en ülünk egy padban, és bármilyen doga van, mindannyian rólam puskáznak. Elég vérlázító, hogy ők ezért ugyanúgy megkapják majd a bizonyítványt, mint én, aki szorgalmasan tanul (Tudom, tudom, magamnak tanulok, de akkor is...)


Nem akarom szemtől szemben megmondani nekik, és gyerekesen sem akarom takargatni a dolgozatomat (egyébként is középen ülök) de ez a probléma folyamatosan zavar.


Néhány tanárnál nem tudják leírni rólam, de a legtöbbnél igen... Nem zavarna, ha legalább egy kicsit tanulnának ők is, és nem azt hajtogatnák, hogy "nincs idejük", meg hogy szinte elvárják, hogy az első 5 percben mindent lediktáljak nekik...


Valami ötlet? :D


Köszönöm!

18/L


2015. okt. 27. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess el a tanáraiddal, hogy dolgozatkor szeretnéd, ha máshova ültetnének, mert zavarnak padtársaid a dolgozatok írásában, nem csak lesnek, hanem még folyamatosan kérdezgetnek is.
2015. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Írj kisebb betűkkel :D

Azért elég feltűnő, ha végig rólad másolnak, főleg mindannyian. Ahhoz már elég béna tanár kell, hogy ne vegye észre.

2015. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1.elulsz onnan

2.apro betukkel/csunyan/halvanyan irsz a dolgozatoknal

3.gyorsan megírod, majd lefordítod a lapot

4.nem foglalkozol velük. nekem is voltak ilyen osztalytarsaim, akik mindig más hátán kapaszkodtak fel, aztán verték a mellüket, hogy milyen okosak. aztán pont őket nem vették fel egyetemre, vagy igen hamar kibuktak. aki mindig csalàsra alapozik, annak lesz még elég gondja az életben. és én nem hiszem el, hogy a tanár nem veszi észre, hogy a tiedet nézik, és hasonlóak a válaszok is.

2015. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit poén, de próbálj egy kicsit csúnyábban, vagy ha nem akarsz (amit meg is értek) inkább kacifántosabban írni. Szabadidődben gyakorolhatsz egy kis kalligráfiát, aztán nem fogják tudni olyan hamar 1-2 pillantásból lenyúlni az infót. Ha meg sokat lesik, lehet a tanár is könnyebben kiszúrja. Ha szoktál rajzolgatni ezt-azt, akkor hamar belejössz, én még anno az aláírásom formálgatása közben foglalkoztam ilyesmivel, de nagyon bejött.
2015. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ugyanígy vagyok én is, mint Te!

Én ezért szoktam mindig az első padba ülni.

Mondd a tanárnak, hogy rossz a szemed, vagy hasonló, és akkor ott mindig szem előtt leszel, talán ez segíthet. Egyébként nagyon is megértelek.

2015. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Én így csináltam: Mindenhová hülyeséget írtam találomra, lemásolták, kész lettek, beadták. Aztán kihúztam mindet és átírtam jóra.


...De jót röhögtem :D

2015. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Én is azt tenném amit az utolsó xd
2015. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Mikor doga van hangosan rájuk kiabálnék , hogy ne puskázzanak már állandóan rólam.
2015. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket és hogy normális válaszokat kaptam! :)
2015. okt. 27. 13:11
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Milyen probléma?

Jót teszel nekik és ez neked probléma. GG.

2015. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!