Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem szeretnék úszni az iskoláb...

Nem szeretnék úszni az iskolában, de kötelező lesz. Mivel kerülhetném el?

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos benne, hogy jó kategóriába írtam a kérdést de olyan gondom lenne hogy szeptembertől kötelező lesz az úszás és egyáltalán nem szeretnék. Önértékelési problémáim vannak, nem vagyok vékony két éve strandra sem járok próbálok lefogyni de nem igazán megy, a bőröm is pattanásos és nem szeretnék fürdőruhában lenni mert az osztály nagy része állandóan piszkál és ez miatt sem hagynának békén és arra gondoltam hogy valamilyen orvosi papírral meg lehetne oldani hogy ne kelljen úsznom. Mit lehetne kitalálni ami hihető? Könyörgöm segítsen valaki, nagyon fontos lenne!

16/L



2015. aug. 3. 01:28
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Miért érdekel téged más véleménye?

Egyébként a kövérséget meg a pattanásokat is lehet orvosolni..

2015. aug. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem rendszeresen lesz az úszás, hanem néha-néha,(nem minden héten) akkor gondolom havi miatt ki lehet hagyni. Esetleg ez miatt nem kell. Más nem jutott most eszembe.:)
2015. aug. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ezt sajnos megszívtad, nekünk is menni kellett úszni, pedig az már jó régen volt. Én is szégyenlős voltam, de annyira szeretem a vizet, hogy ott akkor nem érdekelt ki mit gondol. A tanárok meg ilyen "hülyeséggel" nem nagyon foglalkoznak. Úszd le a többieket, rögtön nem fognak ugatni.
2015. aug. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Argloss ***** válasza:

Ha jó viszonyban vagytok az orvossal, vagy tudsz neki adni borítékot, akkor neked nem kell kitalálnod semmit.

A piszkálódást viszont így nem tudod elkerülni. Ha nem tudod elfogadni magad és gyengének mutatkozol, akkor majd az osztálytársak is kitalálnak valamit, hogy miért nem úszol. És az mindennél rosszabb lesz.

Amit meg kell értened az az, hogy az emberek többségének a véleménye semmit sem ér, mert az a céljuk, hogy saját magukat juttassák előnyös helyzetbe. Ennek egyik módja, hogy elpusztítják mások önbizalmát. A külső lényegtelen ebben, az csak egy támadási pont. Ami számít az a te gondolkodásod. Ha jóban vagy magaddal és erőt sugárzol, akkor a legtöbb ilyen embertől megszabadulsz.

Remélem tudod, hogy te nem leszel más attól, hogy jelentéktelen emberek szemétségeket mondanak rád. Bármit is mondanak rád az maradsz aki vagy.

Most a sok-sok hormon miatt nem biztos, hogy a pattanásokkal tudsz mit kezdeni (van olyan osztálytársad akinek nincsenek pattanásai? 6 kiló smink nélkül se?), de helyes táplálkozással és sportolással sok mindent el lehet érni. Ezek a dolgok pedig a te elhatározásodtól függenek. Ha nem éri meg neked az erőfeszítést ez a dolog, akkor muszáj elfogadnod, hogy van rajtad némi felesleg. Akkor is ott van, ha ruhákkal eltakarod. Nem kell meztelenre vetkőznöd, hogy mások is tudják, szóval kár ezen idegeskedni. A súlyfeleslegtől nem leszel rossz ember...

2015. aug. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg beadod hogy te betegesen félsz a víztől és halálfélelmed van?
2015. aug. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kérj az orvostól felmentést! én is kértem a szüleimmel és igazolta!minden évben kérni kell
2017. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én azért nem megyek mert nem bírom a buszt
2017. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!