Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sokszor veszekedtem már, meg...

Sokszor veszekedtem már, meg sokszor volt mindenféle balhé az osztályban, de miért érzem úgy, hogy a mostani teljesen más? Szerintem depressziós lettem ettől. (Többi lent) 14/F

Figyelt kérdés
Nagyon de nagyon sokszor vitáztam már idősebbekkel, szüleimmel, osztálytársakkal, tanárokkal.. De a mostani nagyon más. Azt mondta a csaj hogy meg fogja keseríteni az életemet. Átlag tanuló vagyok 3-3.5-ös átlaggal kb. Szüleimnek soha sem mondom meg a problémáimat. Próbálom magam megoldani, mint majd felnőtt koromban, de soha semmit nem mondtam el senkinek. Én kezdtem az egész hülyeséget, az egész vitát, de ő ebbe a #páwaswagyolo r..banc csoportba tartozik.. Én átlagos gyerek vagyok, egész nap gépezek stb, a zene az életem (mármint a zenehallgatás) ez is tart életben. Ha nem hallgatnék, akkor most már rég összetörtem volna. Sokszor érzem úgy, hogy ebben a vitában (szerencsére már csak ez az egyetlen év van és megyek szakközépbe) valami más. Nem nagyon tudom leírni.. Nagyon megviseli a lelkemet ha erre az egészre rágondolok, és kezdem úgy érezni hogy már depresszióhoz vezetett. Szüleim elváltak, ez is egy lelki trauma volt gyerekkoromban. Sokszor volt osztály vs én vita + a tanár.. Sokszor volt osztálytársakkal, 1-2 osztállyal felettem levő gyerekekkel, de ez nagyon nagyon nagyon nagyon más... Miért lehet ez?:/

2015. okt. 30. 20:16
 1/5 anonim válasza:
mert egy lány mondta és valamiért ha egy nő/lány mond ilyet neked arra nagyobb hitelt adsz mint ha egy fiú/férfi nem tudom miért van ez így de így van. Egyébként nyíltan le kell nézni a csajt és ha beszól vagy valami akkor nem reagálni rá ha erre valahogy nincs lehetőség akkor meg hangosan beképzelt p*csának kell hívni a lényeg az hogy különbnek tűnj nála egyébként meg majd szépen lassan kikopik a fejedből velem is volt már hasonló és nagyon lassan nyugtattam meg magam de sikerült
2015. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor szoktam kicsit megnyugodni, amikor arra gondolok, hogy egyszer már volt hasonló helyzetem, és akkor is leb*sztam a gyereket mert betelt a pohár de amikor azelőtt csinálta, akkor nem érdekelt és letojtam. Amikor lecsesztem a fejét, akkor egyből abbahagyta és azóta ezt nem csinálta. Kb fél éve volt ez. Ez megnyugtat, hogy már átéltem egyszer ezt, és másodjára nem lenne nagy gond. Önbizalmam nincsen. Ettől is "félek", hogy valakinek visszaszólok mert be fogok égni, nem tudom mit mondjak a nagy vitában stb :/
2015. okt. 30. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz leégni. Ezt csak emberek hiszik.

Ha a csoportba tarotzik, miért szolsz egyátalán hozzá?

Én ilyen embereket ignoráltam MINDIG.

Kikéne kerlüj e tudati állapotból.

Én segíthetek ha szeretnéd.

2015. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát figyelj írj rám.

Az elmúlt jó pár hétben állítólag hormoningadozásom volt, mert hogy utálom az összes lányt mert mindenki r..banc, de még is kellett volna valaki, aztán én hülye meg akartam felelni nekik (páwa haj, ruha stb) és most őszi szünet alatt jól kicsesztem magammal.. Ebből lett a vita és most ott tartok, hogy már 1 "spanját" rámküldte, hogy ha nem tiltom le a csajt akkor odajön a 16 éves gyerek (én ugye 14 vagyok) a sulim elé és meg fog verni.. Aztán mondtam hogy ha letiltom akkor a csaj a világ csicskájának fog tartani meg ilyenek. Meg mondta a csaj, hogy bánatg#ci vagyok, a talpát fogom nyaldosni az egész iskola előtt meg ilyenek.. Bevallom, egész nap a gépet nyomom, reggel 9-kor kelek, és hajnali 2-3-ig vagyok fent (6-7 óra alvás) és csak a gép meg a játék.. Szocializáltságom hát nem valami sok. Az osztályból mostanság csak a fiúkkal jövök ki és ennyi. Hétfőn nyilván a kedvemtől függően fogom kezelni a dolgot, de most is ezen agyalok ami nagyon de nagyon sz#r

2015. okt. 30. 21:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Sosem voltam még depis, nem vágdostam magam meg semmi ilyesmi, csak ez a szitu ami már tényleg nagyon sok. Lányhaverjaim nincsenek, szóval nekik nem tudok beszélni a gondjaimról és nem is akarok őket lelki szemetesnek használni, bár hát amúgy is mi értelme van.. Szüleimnek sosem mondok el semmilyen problémát, max ha a tanár is tud valamit, akkor 1% esély van arra hogy anyámnak szól.
2015. okt. 30. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!