Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kamaszok! Nektek van olyan...

Kamaszok! Nektek van olyan tanárotok, akivel jobb a kapcsolatotok mint a többi diáknak? 14/L

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszíves, meg hogy melyik tanárral. :)

2015. nov. 2. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát engem nagyon szeret a rajztanár, és mindig odajön, a többiekkel meg nem igazán törődik. 15/L
2015. nov. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semelyik tanár nem kedvel,szóval nincs sztorim :/
2015. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én a szakmai tanárommal vagyok nagyon jóba 16/L
2015. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én sok tanárommal voltam nagyon jóban, de ez szerintem azért volt, mert anyukám ott tanított. Most új sulit kezdtem, úgyhogy itt még annyira nem alakult ki...
2015. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én az idegen nyelv tanárommal :) A többieket nagyon utálja, persze meg is értem, fiús csoportban vagyok nyelv órán, én vagyok az egyedüli lány, és bepofáznak az órába, értetlenkednek, stb, kisfiúk még :) (16-7 évesek). Engem viszont tényleg imád, nagyon aranyos :)
2015. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Kozepiskolas vagyok. Tobb olyan tanarom is van akivel nagyon joban vagyok, vagy esetleg vagyunk(3-4 ember). A nyelvtanarunk oran is nagyon kozvetlen igaz nagy szigor es elvarasok vannak, de ettol fuggetlenul barmi bajunk van o az elso aki segit. Emellett vannak olyan ferfi tanaraink(pl az osztalyfonok) akikkel volt arra pelda, hogy egyutt mentunk inni.
2015. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A tavalyi fizika tanárom nagyon bírt. Felelésnél gyakorlatilag ő mondta el helyettem az egész anyagot és 5-öst kaptam. Sajnos nyugdíjba ment. Ami még viccesebb, hogy a lányokkal kivélezett, én meg fiú vagyok.
2015. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kozepiskolas vagyok. Tobb olyan tanarom is van akivel nagyon joban vagyok, vagy esetleg vagyunk(3-4 ember). A nyelvtanarunk oran is nagyon kozvetlen igaz nagy szigor es elvarasok vannak, de ettol fuggetlenul barmi bajunk van o az elso aki segit. Emellett vannak olyan ferfi tanaraink(pl az osztalyfonok) akikkel volt arra pelda, hogy egyutt mentunk inni.
2015. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van. Az oszim és a vallás tanárnőm. Mondjuk nem tudom, hogy nekik más diákkal milyen a kapcsolatuk, de jóban vagyunk. 14/l
2016. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

szia! nekem altalanosban volt nagyon jo es kozben kisse furcsa kapcsolatom a biosz tanarommal. igazabol akarhanyszor a folyoson voltunk folyton egymast neztuk, pedig ket kulon tarsasagban alltunk. volt, hogy odajott segiteni levenni a kabatom, mindig felre hivott beszelgetni, a tobbieket elkuldte olyankor!

szoval neha elegge megijesztett, de alapvetoen nagyon szivesen emlekszek vissza ra!:)

16/L

2016. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!