Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bosszút állnátok-e, ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút állnátok-e, ha kiderült, hogy a párotok csúnyán átvert a kapcsolatotok alatt? Vagy jobb tovább lépni, és elfelejteni a múltat?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy furcsa kérdés... de amikor az ember önbecslése padlóra kerül, azon gondolkodik, hogyan álljon újra talpra.

2012. szept. 15. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Én mindenképpen ronggyá verném a 3. felet, ha arról lenne szó. De a volt páromat nem.
2012. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz, szimpla megcsalás v. ennél komolyabb dolog??

A félrelépésért semmi értelme bosszút állni, tovább kell lépni és kész.

2012. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te mekkora egy IQ rokkant vagy 1-es.!!! Amikor megcsalnak a párod ver át téged, ő az aki megbánt, csalódást kelt nem az akivel megteszi, akit valsz nem is ismersz, akárki lehetne, a végkimenetelen semmit sem változtat az ő személye de te azon állnál bosszút???
2012. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha érzem hogy szeret, akkor sokmindent elnéznék. De ha ganajkodik, lapát. Egy egész világ vár rád.
2012. szept. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tovább kell lépni és elfelejteni a múltat. ez a legjobb.
2012. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én bosszúálló vagyok.

Szakítani nem bírok és inkább bosszút állok.

2012. szept. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem megcsalásról van szó. Olyan "kis" hazugságok, amiket ő annyira aprónak gondol, hogy szerinte én csak felfújom a dolgot... De köszönöm a válaszokat. Azt hiszem, a legjobb továbblépni, máskülönben magamon állok bosszút...
2012. szept. 16. 12:10
 8/9 A kérdező kommentje:
Magyarán olyan dolgok kerültek napvilágra, amikkel "úgymond" meghódított. És amik persze nem voltak igazak...
2012. szept. 16. 12:11
 9/9 Lencsilány14 válasza:
Hagyni kell a fr*ncba...
2012. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!