Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szünet után akik újra randizta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet után akik újra randiztak, utána jobb lett a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

pl ha előtte sokat veszekedtetek


Akinek megváltozott a pasija, mennyi ideig randiztatok újra?



2013. máj. 20. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Alapszabály: az emberek nem változnak.

Kapcsolatban a "szünet" 99,9%-ban szakítást jelent. Hidd el ha egyszer valami elromlott a kapcsolatnak annyi, meg egy bambi.

2013. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És ha mindketten szeretik még egymást?


Tuti, hogy nem változna? Még akkor sem, ha belátja a hibáit, ezt ki is mondja, és változni akar?

2013. máj. 20. 19:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolj bele. Miért van szünet? Mert valami nem megy. Ideig óráig lehet csak húzni második nekifutásra. Szerintem keress mást!
2013. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És ha nőként érzed, hogy igazából ő az igazi neked?


Plusz akarok neki hinni, bízni benne, reményem megvan és volt hozzá.

2013. máj. 20. 19:48
 5/9 A kérdező kommentje:

Valakinek jó tapasztalat?


ki vagyok már nagyon, és közben rám akaszkodott mindenki, hogy így meg úgy megváltozott

ha fél év alatt nem sikerült, akkor egy hét, szerintetek?

2013. máj. 21. 16:55
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha te magad bizonyosodnál meg erről. Kérj egy találkát, beszélgess el vele, és majd meglátjuk.....

Ilyen egyszerű

Am van olyan pasi akinek elég 1 hét van olyan akinek elég 2 hét van olyan akinek 3 és van olyan aki soha nem változik, nem tudom nálatok mi hogy volt, de mindenképpen azt tanácsolom, hogy ne várj a találka kéréssel, kérj egy találkát, beültök valahová, és elbeszélgettek. Én is ezt tettem anno.

2013. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem jó tapasztalatom van :) 23 vagyok és egy gimis pasim van,aki eleinte kibírhatatlan volt: állandóan piszkált,a vezetéknevemen szólított a barátai előtt, perverz és undorító viccei voltak + állandó galiba volt az együttlétünk során,amikor is megelégeltem és szakítás helyett egy kis szünetet kértem. Nehezen viselte, azt hitte megcsalom, elhagyom stb de végülis túlélte, újrakezdtük és szerencsére nem ment minden úgy mint az előtt :) Újrakezdéskor , azt hiszem az első talán a második randinkon már csókolóztunk, és utána már újból együtt voltunk. :) Rossz emlék de kellett az a szünet, nem csak nekem , főleg neki (a túlbuzgó pasiknak van szüksége erre).
2013. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem hagyd.. volt nálam is ilyen újra kezdtük minden és nem ment.. ami nem egy nem kell erőltetni...
2013. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem volt jó meg rossz tapasztalatom is ezzel kapcsolatban.
2013. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!