Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lányok, annak ellenére is...

Lányok, annak ellenére is bele tudtok esni fiatal tanáraitokba, hogy van barátnője/menyasszonya és erről tudomásotok van?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs határ a szerelemben
2015. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A plátói szerelem lényege, hogy viszonzatlan és be nem teljesül. Egy kamaszlány képes beleesni olyan hírességbe is, akinek a nyelvét sem beszéli és a bolygó másik felén él.


Nem volt anno fiatal tanárom, de ha lett volna elképzelhető, hogy megdobogtatta volna a 14 éves kis szívem, még úgyis ha neje van.

2015. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, hogy mit nevezünk fiatalnak ?? 30-40 évesig ? Abba simán beleszeretek, volt már példa rá , és egyáltalán nem érdekelt, hogy független-e vagy nem.


És ha akarom , megszerzem magamnak !


16/L

2015. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én anno tudtam, hogy egy tanárom családos, így tudtam, hogy ilyen téren is tabu. Mégse tudtam parancsolni az érzéseimnek, "beleestem". Aztán persze idővel elmúlt teljesen, de majdhogynem egész gimnáziumi éveim alatt tartott az a kínlódás.

Aztán már egyetemen vagyok, de itt is van egy tanárom, akire máshogy tekintek, mint kellene. Sajnos én - úgy tűnik, hogy - túlzottan odavagyok a tanárokért. Mondjuk róla magánéletileg nem is sokat tudok, mégse akadályoz abban, hogy megőrüljek érte.:P

És egyébként ez nem is a kifejezetten fiatal tanárok esetében van így nálam, hanem olyan 35-50 között.

2015. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

Gimnazistaként iszonyatosan bejöttek a pasi tanáraim (30-40esek), és az egyikkel össze is jöttem később. pár éve meg is született az első gyerkőc. De anno egyetemistaként meg én jöttem be rengeeg férfi tanáromnak, mert okos is voltam, jól is néztem ki.

Érdekes, hogy az egyetemi tanáraim csorgatták utánam a nyálukat, meg mindenféle ürüggyel megkerestek, de velük nem jöttem össze, hanem egyszer mikor vissza mentem a szülővárosomba, akkor találkoztam ezzel a régi középiskolai tanárommal és vele jöttem össze.. tulajdonképpen az ember megszerzi amit akar :)

2015. nov. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem te irányitod hogy kibe szeretsz bele :)
2015. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!