Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most tényleg idáig süllyedt a...

Most tényleg idáig süllyedt a világ?

Figyelt kérdés
Az osztályból a "semlegesneműek" lenézik, lehülyézik azt, aki: nem szereti fluort vagy espét, nem töltöget fel magáról szelfiket a facebookra, nem használja az alábbi kifejezéseket: "swag","yolo". Remélem nem csak nekem van elegem ezekből, akik 16 (vagy fiatalabb) éves de úgy beszél a "felsőbb hatalmúakkal" (tanárok, szülők), hogy már a normális emberek szégyenlik magukat helyette. Vagy úgy öltözködik, hogy nem tudod eldőnteni a korát és a nemét, ezért írtam feljebb a "semlegesnemű" kifejezést. A szülőknek beugatnak vagy a rosszabb eset az, amikor megütik, mert nem veszik meg nekik az ájfon 6-ot, mert az elvileg "nagyon menő", igaz semmivel se tud többet, mint az elődei de azért követelik. Iskolát kerülik de van, amikor bejárnak de jobban járna a suli, ha kirugnák, mert ha a Tv-ben mutatnák az ellenőrzőjét az is megfelelne egy horrorfilmnek. Bulizni akarnak, de mindig és a különböző fesztiválokra veszik a jegyet általában nem a munka gyümölcseként, hanem a szülők zsarolásából. Ezeket a fajzatokat hívják partiköcsögöknek. A feljebb leírt, nálam rossz, másoknál jó tulajdonságokat tudnám még folytatni. Köszönöm a végigolvasást. 13/f

2015. júl. 12. 17:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
84%
Ahoz képest hogy 13 vagy,meglepően jól látod a helyzetet.
2015. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
13 vagy? Egész biztos?
2015. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak körül kell nézni és meglátod, hogy ezekből van a világ, persze normális embert is találni de egyre kevesebb
2015. júl. 12. 17:39
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen 13 vagyok
2015. júl. 12. 17:40
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ez az igazság. Egyszerűen minősíthetetlen biomasszák, számba nem vehető "lények" mászkálnak az utcán.
2015. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem csak neked van eleged ebből. Nem tudom, miért lett ez a generáció ilyen, mármint hogy ez honnan jött, hogy így kellene elintézni a dolgaikat (leírásod közepe:))...

Előző tanévben beszélgettem erről a matektanárommal, ő (is) azt mondta, hogy nincs motiváció a tanuláshoz, ha feladnak egy feladatot házinak, és nem tudjuk/tudják megcsinálni fél perc alatt, úgy hagyják, és jelentik, hogy nekik bizony nincs kész. Ja, várjunk, csak jobb esetben kerül arra sor, hogy szólnak emiatt. wEzt azzal indokolta, hogy jobban leköt a tv (ami egyébként tökre nélkülözhető dolog szerintem), meg a telefon, stb.


Az egész beszélgetésünk úgy kezdődött az említett tanárral, hogy odajött egy gyerek bocsánatot kérni, amiért telefonozott órán. Állítása szerint az időt nézte meg, amit nem is hittem el, mert ha azt nézte volna meg, akkor előveszi és azonnal elrakja. Azért nálunk nem szólnak...


És ez még csak az iskolai része a dolognak, otthon is történik ez-az, ahogy Te is írtad.

Most leszek 8.-os, és szintén előző tanévben volt egy évfolyamtársam (aki évet fog ismételni/el fog innen húzni), akit gyakran láttam egy másik lánnyal (na neki tesója is van, 4. osztályos és szintúgy cigizik. Ezzel a kettővel egyetemben.) cigizgetni a város centrumában. Na az meg a másik, hogy meg is látszik rajta, lehetséges, hogy ezért sminkeli magát. Ők tudják... :D

13l

2015. júl. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
48%
Szia. Sajnos én is ugyan azokat szűrtem le a mostani helyzetről amiket te. Tudod az én osztálytársaim ugyan ilyenek. Cigiznek/drogoznak és még sorolhatnám... Lényeg az hogy ha te nem vagy olyan mint ők akkor kiközösítenek. Van akit azért cikiznek mert túl sovány, kövér, stb. Engem pl azért cikiztek ki mert az anyám örömlányként dolgozott... A család szégyene... De nem ez a lényeg. Apám sem nevel. A mamám nevelt. Lényeg az hogy akkor már nálam is be telt a pohár amikor körbeálltak az osztálytársaim mint egy farkas falka és úgy cikiztek anyámmal. Pár hónappal ezelőtt is ez volt. Volt olyan mikor lekevertek egy nagy öklös pofont, de én csak tűrtem és tűrtem. Mivel sokan voltak én meg csak egyedül ezért nem ütöttem vissza mert lehazudták volna. Amibe bele kezdtem az előbb hogy nem régen is ez történt akkor a "bandavezér:D" úgy szint lekevert egyet nekem... Ismét nem ütöttem vissza. Mikor a folyosón szembe jött velem ( egyedül :) ) akkor úgy szint belém rúgott én pedig visszaadtam neki. Szegény eltörte a kezét ahogy kibuktattam. Mai napig nem tudják hogy miért tört el a keze a gyereknek mert nem hisznek el a tanárok neki el semmit. Mivel régebben mikor én árultam be őket akkor letagadták a dolgokat. Hát most én tagadtam le azt hogy bármit is csináltam volna. :) Tudod a mai világban nagyon elkorcsosodtak ezek a gyerekek, mi pedig köztük csak egyre ritkulunk. Illetve mi mint normálisak... Nekem van egy kövér ismerősöm akit állandóan a súlya miatt piszkálnak... de abba ugyan miért nem gondolnak bele hogy miért hízott el? -.- Asztmára szteroidot szedett... Várható volt az elhízás. Lényeg az hogy ilyenekkel egyáltalán nem barátkozom. Undorodom tőlük. Nincsen sok barátom de nem is kell. Ha hiszed ha nem nincs egy fiú barátom sem, mert mind csak undorító páva... Van 2 lány barátom. Mind kettőjüket Fanninak hívják. :D Azzal szoktak viccelődni hogy Jobb egy fiú barát mint több száz aljas barátnő. Na meg egy Fanni. :D Lényeg az hogy nagyon rossz lett itt a rendszer. A tanárok sem úgy adják már le az órákat. Szóval azért nem csak velünk van gond... 14F
2015. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én most nem a kérdésre válaszolnék, hanem inkább az előzőhöz...


Ne hagyd magad! Az a gond az ilyen páwa nyomorékokkal, hogy csak csoportba kemények. Szóval valószínű, hogy azt a uktatást meg fogja bosszulni(persze csak ha még tízen ott vannak erősíteni).


Az én tanácsom, hogy amikor legközelebb körbe állnak, ne érdekeljen semmi és húzz be egy nagyot annak amelyiknek a legnagyobb a szája. Lehet, hogy nem fogod mindet leverni, de észre fogják venni, hogy nem hagyod magad...ergo már nem is olyan kemények....


Sok sikert kívánok hozzá...

2015. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem is hagyom már magam. :'D
2015. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
amúgy azt hozzátenném hogy ezeknek a swagyoloknak a többsége meleg :S
2015. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!