Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy ertessem meg vele, hogy...

Hogy ertessem meg vele, hogy nekem nem csak o letezik?

Figyelt kérdés

Ugye a 9. osztaly... Osszeszoktunk a tobbi osztalytarssal, de a legjobb haverom ugy erzem nem is akar massal baratkozni csak velem (osztalytarsam volt 8.-ba) Folyton piszkaljak a tobbiek, hogy b*zi, csak azert mert csendes gyerek. Nagyon kotodik hozzam. Mar azon is megsertodik, ha nem melle ulok az oran hanem xy melle.(3napig nem szolt hozzam) Azt mondja nem szol hozzam tobbet ha mas melle ulok. (Magamba feltettem a kerdest: Ha baratnom lesz es beulunk fagyizni ott lesz 3.-nak?) Ha nincs ott velem a

suliba akkor sokkal "szabadabbnak" erzem magam. HOGY ERTESSEM MEG VELE, HOGY NEKEM NEM CSAK O LETEZIK? (Bocsi az ekezetekert!!(


15/F



2015. nov. 14. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne lerázni magadról az ilyen "ragadáncs" barátot. Ülj más mellé, had sértődjön meg és ne keresd a társaságát.
2015. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért ragaszkodik ennyire hozzád, mert úgy érzi, hogy csak te érted meg, mindenki más piszkálja. Mondd meg neki, hogy attól, hogy neked mások társaságára is van igényed, ő még nem lesz kevésbé fontos számára. Viszont ez a zsaroló, féltékenykedő magatartás előbb-utóbb a barátságotok rovására megy. Neked nem kell lemondanod más barátairól miatta, ha nem érti meg, akkor így járt. Esetleg bátorítsd arra, hogy ő is keressen más barátokat is, olyanokat, akik elfogadják.
2015. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha elmondanam neķi, akkor megsertodne, mert o az a konnyen haragudo tipus. Olyan is volt mar, hogy tesi utan lyukas orank van es nem mentem vissza vele egybol az iskolaba hanem a tobbiekkel mentem mert meg volt idonk. T mondta tobbet nem lesz a baratom en meg mondtam hogy nem erdekel es 1 het utan szolt csak hozzam. Az osszes csaladtagom azt mondja csak zsarol es ne legyek a baratja.
2015. nov. 14. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mered elmondani neki, mert tartasz a reakciójától, akkor tényleg zsarol. Gondold át, hogy miért és mennyire fontos neked az ő barátsága, mit veszítenél vele. Én még egy esélyt adnék neki azáltal, hogy a fentieket elmondanám, ha megsértődne, nem vennék tudomást róla. Ne hagyd, hogy ilyenekkel zsaroljon, ugyan miért kellene neked csak és kizárólag vele barátkozni? Ha másra nem hallgat, előbb-utóbb meg fogja tanulni a saját kárán, hogy ezzel a viselkedéssel nem fogja tudni megtartani a barátait.
2015. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem állsz a sarkadra és küldöd el a jó francba akkor meg is érdemled hogy rád akaszkodjon. Tényleg ennyire szűkséged van egy ilyen "barátra"? Még is mindig vissza jön hozzád, mint a jó kutya, mert nélküled egy senki. Amúgy meg ez az óvoda meg általános iskola alsó osztály színvonala, hogy nem leszek a barátod ha mással is foglalkozol rajtad kívül. Megmondod neki hogy hagyjon békén a francba, aztán nyugtod lesz. Egy idő utána tuti megpróbálja majd vissza sírni magát, de ne dőlj be.
2015. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!