Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy tanár aki nagyon...

Vivien-BMW kérdése:

Van egy tanár aki nagyon tetszik, de nem akarom olyan feltűnően nézni, h észre vegye, h tetszik nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eljött a közép iskola ideje.(de már tavaly mikor nyílt napra mentem már első látásra megtetszett)

A Rendészeti és az Infó között lehetett választani persze,h az infót választottam. És hát már infó óra végén mindig egy kis dolgot kérdeztem tőle.(focizik-e,milyen focit szokott nézni,megdicsértem az autóját,meg mondtam,h finom illata van) De sztem ebből még nem jött rá,de meglátom és teljesen rá szegeződik a szemem és nem tudok más fele nézni. Remélem,h nem jött még rá. Meg hát gondolkozdtam rajta,h megkérdezem,h házas-e,de abból meg biztos rá jön,h mi miatt kérdezem,de a barátnőm sem tudja,h házas-e.

Mit tegyek?


2015. nov. 16. 15:54
 1/5 anonim válasza:
Hant eves vagy ? es a tanar ?
2015. nov. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Házasság: a gyűrűsujja mondjuk lehet egy kiindulási alap. Mondjuk nem biztos, hogy hordja a gyűrűt, de azért nézd meg.

Másrészt: Finom az illata, jó az autója? Ilyeneket egy tanárnak? ne haragudj, én nem tartom magam egy visszafogott embernek, de még 18 évesen, végzősként sem mondanék ilyet egy tanárnak, bármennyire is igaz/bejön.

Mit tegyél? Fogd vissza egy kicsit magad.

2015. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem kocsival megveheto fiatal lanykakra bukik.
2015. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én 15 a tanár 41.

Megnéztem és nem hord gyűrűt.Próbálom magam visszafogni...

2015. nov. 16. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Hallo! Te eszednél vagy?? 26 év van közöttetek!! Apukád lehetne! Nem mellesleg iszonyat nagy bajba keverheted ezzel a marhasággal és nem csak Őt, hanem magadat is. Az állásával szórakozol! Gondolkodj egy picit, kérlek! Rengeteg korodbeli fiú van, biztosan találsz hozzád illőt! ...
2015. nov. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!