Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megteheti a tanár azt, hogy...

Megteheti a tanár azt, hogy egy jeggyel rosszabbat ad azért mert nem tetszik neki, hogy festem a körmöm?

Figyelt kérdés
A házirendben az van, hogy "a kihívó színű körömlakk nem megengedett". Kinek mi a kihívó? Az ofőnk szerint csak fekete nem lehet, de az egyik tanár amúgy is allergiás a körömlakkokra nem tudom mi baja van vele és azt mondta, hogy ha máshogy nem megy egy jeggyel rosszabbat fog adni. Ezt megteheti? Ha tényleg megteszi lehet reklamálni?

2013. dec. 2. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Megteheti,de nem azt fogja mondani,hogy a körömlakkod miatt kapod,hanem a tudásod miatt.A tanárok MINDENT megtehetnek,amíg kitudják magyarázni.
2013. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Megteheti, egy tanárral szemben semmi esélyed.

Amúgy valaki adjon már épkézláb magyarázatot erre, mi az oka az ilyen körömlakkos szabályoknak? Hiába erőlködöm, nem látom az értelmét.

2013. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Az iskolák alakulásának dátuma, és a házirend frissítésének dátuma kb 3-4 századdal tehető időszámítás előttre, és ezért vannak a hajfestés, körömlakk, és más egyéb szabályok. (pc még nincs is belefogalmazva, mégis "tilos")


Azt mondom, hogy ha tetszeni akarsz mindenkinek, és modellkedni fogsz később, akkor fesd a körmöd, de ha az eszeddel szeretnéd keresni a kenyeret, akkor jobb nem hergelni a tanárokat, sem a megjelenéssel, sem a nonverbális kommunikációddal (úgy ülsz, mint egy bes.art galamb), sem a beszédeddel (trágár, túl laza, vagy éppen értelmetlenül fogalmazol).


Döntsd el, hogy mit szeretnél. :)

Én szerettem a punk frizurát, de tudtam, hogy akkor megbuknék érettségin... :D Inkább az érettségit választottam... :D

2013. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem egy oszt társamnak az év végi jegye bánta. Csak poénkodott év végén, hogy tényleg meg tetszik adni a 3 mast? A tanár mondja igen erre mondja a diák, hogy de tényleg? Ezt még kb 2x eljátszotta mire a tanár mondja hát jó ha nem hiszed akkor maradj kettes.
2013. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)tényleg nem akarom hergelni a tanárokat de imádom a színes körmöket...am nem festem magam a körömlakkon kívül csak korrektort használok. Most komolyan a körmöm miatt akar lerontani? am ötös vagyok mindenből...attól h kék meg lila a körmöm még nem leszek rosszabb tanuló mint az akinek lila...
2013. dec. 3. 18:00
 6/10 A kérdező kommentje:
*bocs natúr
2013. dec. 3. 18:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos megteheti. Bár ha rákérdeznek, nyilván nem azt fogja mondani, hogy a körömlakk miatt húzta le a jegyedet.
2013. dec. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Hehe én is voltam így nem kedvelt a tanárnő 4,7-es átlagra megkérdezte, hogy jó e lesz e a kettes? Mondtam neki, hogy kapjál már a fejedhez, 4,7-re állok, elkezdi ha beleszámoljuk, az órai magatartásod, és fegyelmedet akkor örüljek a kettesnek, mondom neki, ha beleszámoljuk, hogy egy diákkal jár akkor örüljön neki, hogy nem baszták még ki.
2013. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos velem ez volt a helyzet. De az osztalyfonokodnek vagy az igazgatodnak szolhatsz, eloszor figyelmeztetnie kellene....nem pedig egybol buntetni.
2014. febr. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ma pont feketével festettem ki a körmömet :) nem szóltak
2014. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!