Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon rossz helyzetbe kerülte...

Nagyon rossz helyzetbe kerültem majdnem már öngyilkos készülök lenni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Előre is: Életkorom (15).... Szóval engem már hónapok óta terrorizál egy ilyen kis senkiházi.. Csak nem vertem meg mert tudtam hogy bajom lett volna belőle. Ma tesiórán elkezdett ütögetni és a halott anyámra olyat mondani hogy fel dönti az urnáját a sírban. És még sok minden.. Neki mentem és vissza fogtak.. Neki elég nagy háttere van.. Mármint cigányok.. Neki benn kellet maradni az iskolában valamiért.. Nem tudom miért.. Megvártam amíg kijön.. Engem nagyon hergeltek.. nagyon nehezen kijött erre lecsaptam.. Ököllel, És meg lettem fenyegetve hogy megölnek és hogy lúzer leszek a szemükbe. :/ Holnap lesz fegyelmi tárgyalás vagy eset megbeszélés nem tudom melyik. Nagyon nagy senkinek tartanak most és sokat cikizni fognak és megalázni és megverni... Mit tegyek ? Legegyszerűbb ha öngyilkos leszek azt mondják.

2015. nov. 19. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Semiképpen ne legyél öngyilkos !!! Iskolaváltásra nincs lehetőséged?
2015. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd ezt el a tanároknak is. Aztán verd meg a többit.
2015. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:( Az a baj hogy mikor bunyó van akkor 60%-kal elvesztem az egyensúlyom és az erőmet a stressz miatt.
2015. nov. 19. 14:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget a Betyárseregtől, a kuruc infótól, a HVIMtől, az Új Magyar Gárdától és hasonló szerveződésektől!
2015. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A problémát ha lehet meg kell beszélni!

Ezt a szärházit meg csapd le mint a taxiórát!

2015. nov. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te lÚzer??????? Töki! Megsértett, Te megvártad suli után,jól belevertél a fejébe, mitől lennél Te lúzer? Mit cikiznének rajtad? Azt h kiálltál az elhunyt anyudért? Ezért őt fogják cikizni nem téged. Igenis 100%-ban egyetértek a tetteddel. A sráccal meg kettesben ülj le holnap a suli előtt és magyarázd el neki hogy az anyád a gyengéd...fel fogja fogni akármekkora durung is..nem lesz ennek az esetnek semmilyen következménye...
2015. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kíváncsi lennék, hogy mi lett a fegyelmi tárgyalás kimenetele. (ha lehet privátban is megírhatod)

Hasonló esetekben egy fgyelmi tárgyalás helyett kérjétek az igazgatóságot, hogy független mediátor bevonásával szeretnétek az ügyet megbeszélni. A mediátor nem az iskolából fog jönni és elvileg ő vezényli le a megbeszélést, ahol a feleknek egyenlőséget kell biztosítson, így mindenki elmondhatja, hogy neki mi mit okozott és hogy érzett az adott történtekkor. A sértegető fél beláthatja, hogy mennyire érzékeny területre tapintott és megértheti, hogy ezt nem teheti, mert nyilván neki is vannak érzékeny pontjai.

Bántalmazás esetén kérhetsz segítséget a tanáraidtól, iskolapszichológustól, vagy vannak ingyenes telefonszámok a buillyng megelőzésére, például a 116 111 vagy van egy mobilaplikáció is a HelpAPP au Uniceftől.

2015. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmire sem mész az öngyilkossággal. A tanárok csak örülnék ha megteszed. Nézz utána Vecsernyés Balázs életének, a 22 disznó közül egy sem volt, aki bármiféle megbánást tanúsított volna. Sőt, 70 millió kártérítést kaptak mert volt egy polgármester aki felelősségre próbálta őket vonni.
2016. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bár 15 évesen ez neked nem opció de egyik ismerősömnek 50ezer forint ellenében úgy eltüntették az ellenségét, hogy még a testére se bukkantak soha. Ukránok, pedig dunántúlon élünk, nem a határ közelében, de mindenhol ott vannak
2017. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!