Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senki se szeret! Mit tegyek?

Senki se szeret! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, nincsen barátnőm, anyám, apám, tesóm, nem szeretnek!(nincs senkim) messze vagyok eredeti otthonomtól!Magányos vagyok írjatok!PLS! hogy kicsit boldogabb legyek!22/F szerintem öngyilkos leszek:(

2013. aug. 24. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne öngyizzél már.. Te kit szeretsz? És mit? Milyen zenét? Mit szeretsz olvasni?
2013. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ha akarod, velem szerethetjük egymást ^^ (nem szerelemből, csak barátként, ha gondolod, írj :P)

16l

2013. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz. 20/L
2013. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

egy életed van azt ne rontsd el és ne dobd el


Tüzz ki magadnak célokat és dolgozz a megvalósitásukon

Az embernek sokszor támadnak elveszett gondolatai amikor egyedül van és reménytelen helyzetben de dolgozni kell az ügyön és akkor nyertél


Figyelj:

Menj el dolgozni ha munkanélküli vagy, menj el emellé sportolni attól egészségesebb leszel és jobban nézel ki, vegyél új ruhákat magadnak és menj el szórakozóhelyre ismerekedni emberekkel és regisztrálj egy társkeresőre ha egyedül vagy

Gondolj bele milyen dolgokat szeretnél magadnak venni vagy hova szeretnél utazni az életben


(illettve ha a társkeresőt lassú megoldásnak találod akkor esetenként hivj fel vagy menj el egy prostihoz ha ilyen jellegű problémáid vannak de mindig használj gumióvszert prostinál)


Amennyiben túl sokat dolgozol vegyél ki szabadságot vagy keress egy kevésbé nyomasztó munkahelyet


Mindenből ki lehet lábalni és nem érdemes eldobni az életet mindenkinek vannak céljai, nemhinném, hogy neked nincsenek

2013. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérsz tőlem egy virtuális ölelgetést?
2013. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Írjál az egyel feletted lévőnek, ő is azon ajvékol, hogy senki se szereti, nincs egy barátja sem.
2013. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az élet sajnos igen.Ha vannak is baràtok,elõbb-utóbb ùgyis megszakad a baràtsàg,kivéve ha sikerül egy tényleg igaz baràtot kifognod magadnak.
2013. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
* ilyen
2013. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz nyugodtan privátba, ha ki szeretnéd valakinek önteni a lelked. :) Elszomorít, ha valaki szeretet-hiányban szenved, és szeretnék segíteni.

29/N

2013. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
En szeretlek. Ne legy butus, ahogy elottem is irtak, tuzz ki celokat, sportolj, ismerkedj. Elotted van meg az elet, ne szurd el. Be happy!
2013. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!