Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jól tettem?

Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Főiskolára járok, az egyik évfolyamtársam már a kezdetek kezdetén elkezdett sértegetni. Gyakran a fejemhez vágta, hogy biztos azért sikerülnek szinte mindig 5-ösre a zh-im, mert szerinte puskázok, meg azt is, hogy biztos lefizettem a tanárokat, azért lettem közel kitűnő tanuló. Ezt nem vettem a szívemre. De később próbált volna tőlem kérni pénzt fénymásolni, de én nem adtam neki, mondván, nincs nálam pénz. Erre az volt a válasza, hogy fulladjak bele a pénzembe. Legutoljára azzal akasztott ki, hogy a fejemhez vágta, hogy a szüleim biztos összelopkodták a vagyonukat, meg azt is, hogy szerinte apukám lányokat futtat, és ebből semmi nem igaz. ezt már nem bírtam szó nélkül hagyni, 1-2-t bevertem a srácnak ököllel, és még gyomron is rúgtam, hogy a srác 1-2 hétig nem jött suliba. Sajnos ez sokak fülébe eljutott, és mondták hogy elmennek, mert még szerintük őket is szétverem, és azóta a szemükben én vagyok a verekedős. A tanároknak is beárultak, de ők semmit nem tettek, mert elmondtam nekik, hogy a srác magának kereste a bajt, és nem kellett volna a családomat ismeretlenül sértegetnie.
2015. nov. 20. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted. Az erőszak nem megoldás ugyan semmire, de annak ellenére, hogy teljesen nyugodt ember vagyok, én is bemostam volna neki párat.
2015. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól tetted. mi ez elso osztalyos szaros uristen tanuljon o is.Vagy ha puskazol akkor azt jol csinalod ha nem vesznek eszre.
2015. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19%

Ha nem kér bocsánatot és nem köszöni meg, ilyen kevéssel megúszta, többé hozzá se szólnék.

Ha vki verekdősnek hívna, elmagyaráznám neki helyzetet.

Válaszolva, tökéletesen. Én is hasonlót tettem volna ha kommunikáció és 1 figyelmeztetés nem segített volna.

2015. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!