Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi erről a véleményetek? Jól...

Mi erről a véleményetek? Jól tettem hogy kiálltam magam mellett?

Figyelt kérdés

Pár éve volt, de nem tudom elfelejteni hogy ùj voltam az egyik osztályba, és hülye kérdésekkel csesztettek olyanokkal amikhez semmi közük, magánügyeimet kérdezgették legalább 7en. Mikor válaszoltam akkor már közben ellegem lett belőlük, aztán az egyik látta rajtam hogy ideges vagyok és tovább hùzta az agyamat szándékosan meg provokált, kinevetett és annyira felhuzott hogy akaratlanul a földre löktem és még bele is akartam rugni, de nem tudom hogy sikerült-e mert nem emlékszem. Aztán kihivott verekedésre a gyerek iskola után, én meg ideges voltam és elfogadtam.. Vége lett az óráknak aztán kimentünk az iskola mögé ott meg elrontottam mindent mert behuzott és inkább feladtam..

Eredménye volt mert többet nem csesztettek. Meglepwtés voltam nekik mert nem vagyok az a bátor forma.


2014. jún. 23. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Felesleges volt erőszakoskodni, szimplán otthagyhattad volna őket.
2014. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyen helyzetekben zavarba vagyok és nem tudok dönteni, néha az a baj hogy ezt észrevették rajtam és kihasználták.
2014. jún. 23. 23:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Összességében szerintem helyesen cselekedtél. Ne hibáztasd magad. Ezt azért írom, mert ha évekkel ezelőtt történt a dolog, és még mindig foglalkoztat, akkor szerintem jobb, ha tisztába teszed magadban a történetet, mert önértékelési problémákhoz is vezethet.


Szóval helyesen cselekedtél, mert az ilyen 10-13 éves gyerekekkel, a csesztetős fajtákkal csak így lehet viselkedni. Ha kiállsz magadért, akkor hagyni fognak, de ha látják, hogy következmények nélkül csesztethetnek, akkor az olaj a tűzre náluk. Az a helyzet, hogy ebben az életkorban csak erőszakkal tudja megvédeni magát valaki. Komolyan mondom, a 10-13 éves fiúknál kegyetlenebb, durvább és erőszakosabb nincsen!


Elvetem az erőszak minden formáját, mindig is elvetettem, és engem pont ezért bántottak is ötödikes koromban az akkori osztálytársaim. Annyira, hogy iskolát is kellett váltanom. És utólag én is bánom, hogy nem kezdtem el magamon kívül verekedni, visszaütni nekik. Simán elfogadtam, hogy gyengébb vagyok, és csak ennyi kellett nekik. Igaz, túlerőben voltak, de akkor is. Szóval, ha visszamehetnék, már nem hagynám magam, az biztos. Éppen ezért az a véleményem, hogy jól jártál el.


Ha viszont felnőtt ember leszel, akkor igyekezz gondolkodni, mielőtt ütsz. :) Mert az teljesen más világ.

2014. jún. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én azóta már felnőttem, 18 felett vagyok már, mikor ez történt akkor még 17 voltam. Nem fogok verekedni, nem is szeretem ha valaki verekszik és ezzel próbál "menő" lenni, kivéve ha sportol (box) de azt is a meccsen használja. Mindennek megvan a helye. De ùgy gondolom hogy ez a dolog az ami erőt adott az élethez, van hogy a bátortalanságom elmùlik, kicsit azért dobott az önbizalmamon...de nem teljesen. Amugy ja, a 13 évesek már nem tudják mit csináljanak.
2014. jún. 24. 03:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, lehet, félreolvastam valamit, nem tudom, honnan vettem, hogy 13 évesek voltatok :D :D


Mindegy, akkor is jól cselekedtél szerintem.

2014. jún. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem gond :) :D
2014. jún. 24. 04:39
 7/8 anonim ***** válasza:

‘’ Felesleges volt erőszakoskodni, szimplán otthagyhattad volna őket.‘’

igen, akar oszt tarsakat, vszinu, 1~2 timot ki kell osztani, amugy csicskitanak, ha hiszed ha nem!

2014. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meg is kellett taposni
2014. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!