Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Rosszul tettem, hogy elmondtam...

Rosszul tettem, hogy elmondtam a szexuális orientációm? Ti mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés
12-es vagyok, és ezt az évet új iskolában keztem, mert majdnem megbuktam a másik suliba. Az osztálytársaimmal nem nagyon beszélgetek, csak ritkán és csak kevesekkel. Az egyik csajjal szoktam néha beszélgetni és tesin sétáltunk az utcán én megkérdezte, h igaz h biszex vagyok-e. NEm tagdtam le, mert egyébként igaz, de az a problémám, hogy ezt mások is hallhatták. Ebből lehet, bajom, ha kitudódik? Tudom, hogy nem körülöttem folyik a világ, de az emberek szeretnek a mások szexualitásával foglalkozni. Aelég parranios vagyok, félek, hogy emiatt a későbbekben mi lesz. Eddig nem mondtam csak olyanoknak, akik nem mondanák senkinek, de szerintem hallották. mit csináljak, volt hogy tetszett az egyik fiú osztálytársam és észrevette, hogy figyeltem de lehet hogy nem volt benne biztos, hogy "úgy" néztem rá és ezért nem szólt be. De nem szeretik a melegeket, mi lesz ha meghallják?

2015. febr. 28. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Őszintén, kinek és mi köze van hozzá, hogy kihez vonzódsz? A korosztályodban ez még nagy cuccnak számít mert hú meg ha, a láyok meg borzasztó kegyetlenek tudnak lenni...
2015. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
*forog a világ
2015. febr. 28. 14:31
 3/13 A kérdező kommentje:
hát jah a csajok naon gonoszak tunak lenni
2015. febr. 28. 14:31
 4/13 A kérdező kommentje:
úgy értem már végzős vagyok, nem 12 éves. csak még itt is vannak rasszista emberek azért para
2015. febr. 28. 14:39
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Az elsőre is kiderült, hogy nem 12 éves vagy. A rasszizmust meg ne keverd már ide könyörgöm, az ilyen szöveggel csak lejáratod magad. Maximum homofóbia az ilyen, nem pedig a külső alapján történő megítélés (pl. bőrszín meg származás)

Legfeljeb most megjegyzed, hogy idegen embereknek nem kell a tudtára adni, kihez vonzódsz.

2015. febr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szerintem környezetfüggő is, de énis 12es vok bi, de nálunk 1-2 ember kivételével akik mindenkin csak utálkoznak másokat nemigazán érdekli a dolog..nálunk szalagavatón 2csaj is keringőzött..az új környezet miatt nehezebb lehet de már csak 2 hónap :D amúgy szerintem ha rákérdezett nem azért tette hogy baszogasson vele, legalábbis aki nálam rákérdezett mind tök jól kezelte a dolgot..még jól is kijöhetsz belőle hogy tudják így ha vkinek tetszel bátrabban fog közeledni ;)
2015. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, minden csoda három napig tart.

Egyébként meg fél év, és semmi közöd nem lesz már ehhez az iskolához.

2015. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálam középiskolában annak idején kiderült egy buta liba miatt,hogy biszex vagyok,totál lány osztály(nem tetszett senki),és eléggé tönkretették a további éveimet,kivéve a 12.osztály 2.félévemet,mert akkor meg nagyon jó volt,olyanok is közeledtek felém,akik addig nem.:) Most(OKJ-s képzés) csak két embernek mondtam el,és többnek nem is tervezem elmondani,mert szerintem felesleges erről beszélni,meg aztán a szakmámban,ha megszerzem,ez egyáltalán nem lesz előny.Meg az életemben sem,sajnos,de ha így leszek boldog,mondjuk egy lánnyal/nővel,akkor meg elkell fogadnia mindenkinek,aki az életemben akar maradni.

Anyámék homofóbok.Ezzel meg nem tudok mit kezdeni.A LEGFONTOSABB,HOGY A CSALÁDOD ELFOGADJON!


19/L

2015. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a családom nem fogad el, úgyhogy erről már letettem. Csak anyának mondtam és teljesen próbál lebeszélni meg úgy kezel, mint 1 fogyatékost. elmondtam neki h tetszok 1 fiú osztálytársam. erre ő: á nem! ez nálad csak hecc meg hogy ő reméli, hogy nem fogok neki szomorúságot okozni meg a többi szärság. apámnek nem mondtam nem is érdeelne h mit mond. épp hogy csak beszélőviszonyban vagyunk.
2015. febr. 28. 22:03
 10/13 A kérdező kommentje:

de az egész rokonságom ilyen hülye homofób. É Nemsokára ballagó, a nagy részüket legszívesebben nem is látnám rajta. Bár én úgy látom az én korosztályom már jobban elfogadja

. szerencsére.:)

2015. febr. 28. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!